تعداد بازدید : ۶۷۲
کد خبر : ۱۹۲۴۰۹
نماینده مدیرعامل ایران خودرو مطرح کرد:
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
کارگروه‌هاي ويژه‌اي براي هم‌افزايي و همكاري در تمامي زمينه‌هاي تامين، برنامه‌ريزي و شركت‌هاي قطعه‌ساز تشكيل شده است.

به گزارش بورس نیوز، علیرضا بخت‌آزما اظهار کرد: با توجه به آغاز فصل افزايش تقاضا در بازار خودرو و ضرورت تامين نياز مشتريان از سويي و ايجاد گردش نقدينگي در زنجيره توليد خودرو از سويي ديگر، با دستور مديرعامل گروه صنعتي ايران خودرو تمامي گروه‌هاي تامين، توليد، برنامه ريزي و سازندگان، بر تجاري‌سازي خودروهاي ناقص و تحويل به مشتريان تمركز كرده‌اند.

وی درباره مشكلات تحميلي ايجاد شده به دليل تحريم‌هاي ظالمانه بیان کرد: در شرایط کنونی سازندگان نيز با شرايط جديد منطبق شده و با تمهيداتي كه انديشيده شد، زنجيره تامين درحال بازگشت به شرايط عادي است.

نماينده تام الاختيار مديرعامل ايران خودرو ادامه داد: كارگروه‌هاي ويژه‌اي براي هم‌افزايي و همكاري در تمامي زمينه‌هاي تامين، برنامه‌ريزي و شركت‌هاي قطعه‌ساز تشكيل شده است. در روزهاي تعطيل خردادماه كاركنان در واحدهاي مرتبط به صورت سه شيفت در محل كار حاضر و توانستند عدد تجاري‌سازي خودروهاي ناقص را به بيش از 16 هزار دستگاه خودرو افزايش دهند.

بخت آزما تصريح كرد: در روز عيد سعيد فطر تعداد دوهزار و 500 دستگاه خودرو تكميل و تحويل مشتريان داده شده است.

وی تاکید کرد: به مشتريان اطمينان مي‌دهيم كه با برنامه‌ريزي منسجم، قطعات تامين و بر روي خودروها نصب شده و فرآيند تجاري‌سازي بدون هرگونه تخطي از استانداردهاي كيفي انجام شده است.

نماينده مديرعامل ايران خودرو خاطرنشان كرد: هيچ توليدي خارج از فرآيند و چارچوب استاندارد كيفيت اجازه تجاري‌سازي ندارد.

بخت آزما ادامه داد: به حداقل رساندن توليد خودروي ناقص را از اهداف تعيين شده بوده و با تثبيت تجاري‌سازي روزانه دوهزار دستگاه، در هفته‌هاي آينده تيراژ تكميل، تجاري‌سازي و تحويل خودرو را روزانه به دوهزار و 500 دستگاه و در نهايت 3 هزار دستگاه خواهيم رساند. خودروهاي كف كارخانه در زمان مناسب و با كيفيت مطلوبي به دست مشتريان خواهد رسيد.

وی افزود: در شرایط کنونی روند تكميل خودروهاي ناقص به صورت مداوم از سوي مديرعامل گروه پايش و تمامي تيم‌هاي عملياتي و اجرايي موظف به پاسخگويي هستند.

نماینده مدیرعامل گروه خودروسازی ایران خودرو بیان کرد:‌ سازنده‌ها نيز همدل و همراه با ايران خودرو درحال تامين قطعه هستند و با آغاز تزريق نقدينگي، چرخه تامين به شرايط بهتري بازگشته است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: