تعداد بازدید : ۵۴۵
کد خبر : ۱۹۲۴۲۴
امروز در بازار سرمایه اتفاق افتاد؛
۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
امروز نمادهای «اخابر»، «همراه» و «رمپنا» به ترتیب با ۲۹۶، ۲۶۶ و ۱۶۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند.

تاثیر مثبت «اخابر»، «همراه» و «رمپنا» بر شاخص بورس

به گزارش بورس نیوز، تدپیکس در پایان معاملات روز جاری با افزایش ۳۵۰ واحدی نقطه ۲۳۰ هزار و ۶۱۷ واحد را نشان داد. شاخص هم‌وزن نیز با افزایش ۳۹۲ واحدی روی عدد ۵۷ هزار و ۲۵۹ واحد ایستاد.

براین اساس، شاخص بازار اول عدد ۱۷۰ هزار و ۸۹۲ واحد و شاخص بازار دوم نیز رقم ۴۵۴ هزار و ۳۷۶ واحد را ثبت کرد. آیفکس نیز با افزایش ۱۴ واحد ی به عدد ۲ هزار و ۹۳۷ واحد رسید.

همچنین، در این روز با دست به دست شدن بیش از ۷ میلیارد و ۵۸۰ میلیون سهم و اوراق بهادار طی ۳۵۸ هزار نوبت داد و ستد، ارزش معاملات به بیش از ۲۲۷۰ میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز نمادهای «اخابر»، «همراه» و «رمپنا» به ترتیب با ۲۹۶، ۲۶۶ و ۱۶۲ واحد افزایش بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل نمادهای «فولاد»، «فخور» و «کچاد» به ترتیب با ۱۲۰، ۹۷ و ۸۵ واحد کاهش بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را ثبت کردند. 

همچنین امروز «وتجارت»، «خساپا»، «وبملت»، «خلنت» و خودرو برای چندمین روز متوالی پربیننده‌‌ترین نمادهای بورسی بودند. از سوی دیگر در پایان داد و ستد امروز بورس تهران، خودرو برترین گروه صنعت شد و بانک و صنایع شیمیایی ترتیب جایگاه دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: