تعداد بازدید : ۱۴۸۵
کد خبر : ۱۹۲۵۶۸
ساعت پنج‌و‌نیم عصر؛
۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم امروز نیم نگاهی دارد به زمانی که رئیس مسئولیت نیروهای خود را گردن نمی‌گیرد تا آقازاده‌ای متولد دهه۸۰ ...
ادغام تو دلی بورسی‌ها در بانکی خاص/ رکوردی دیگر از شاه‌آقازاده!
به گزارش بورس‌نیوز، خیلی جالب است که مدیری می‌گوید ما مسئول نیستیم شما از زیردست ما بپرسید؛ می‌گوییم این عرضه‌ها که انجام می‌شود قبل از برگزاری مجمع بوده و سرمایه مردم را نسوزانید مگر مسئول نیستید چرا اعتماد بازار را سیبل می‌کنید، میگوید از حسن و امیر نپرسید از نقی و تقی بپرسید ؛ آنها مسئول هستند و باید پاسخگو باشند؛ سوالی پیش می‌آید که شما به عنوان مادر عروس که بر صندلی جلوس نکرده‌اید، خدا بدور شما نیز مسئول نقی و تقی هستید.

آقازاده ۳ ساله، رکورد زد!
در جدیدترین سورپرایزی که اقتصادیون در دور میز خود دیدند، حضوری آقازاده‌ای بود که متولد  ۱۲خرداد۱۳۸۶ بوده و امروز صاحب یکی از بزرگترین شرکت‌های مافیایی دارویی شده است.

با بررسی اینترنتی، روزنامه رسمی و آمارنامه ۹۴ و ۹۶ اتحادیه مکمل‌ها و ۹۷ بانک‌مرکزی مشخص می‌شود این آقازاده در در ۳سالگی (۸۹) صاحب ۸۹درصد سهام شرکت شده؛ در ۸سالگی (سال ۹۴)، ۸۰۰ هزار مکمل به ارزش ۲.۷ میلیون یورو وارد کرده؛ در ۱۰سالگی(سال۹۶)، ۵.۳ میلیون مکمل به ارزش ۱۸.۱ میلیون یورو (با نرخ قدیم معادل ۸۱/۵ میلیارد) وارد کرده و ۱۲۹ میلیارد فروخته و در ۱۱سالگی(سال۹۷)، ۶۵۶ هزار یورو ارز دولتی و ۴/۲ میلیون یورو ارز نیمایی دریافت کرده است.
«م.ج.الف» صاحب «س.ط.درمان» با ۳۹ پروانه ثبت مکمل وارداتی غذا و دارو و با بیش از ۲۰ میلیون مصرف کننده، فرزند موسس و نایب رئیس اتحادیه وارد کنندگان مکمل‌های غذایی است.

بخشودگی از نوع بانک ماده ۱۴۱
دستورالعمل اولویت‌های بخشودگی سود و جرایم تسهیلات زیر یکصد میلیون تومان این بانک پلاک ۱۳۰ خیابان آیت‌الله طالقانی ابلاغ شد.

علی رغم ابلاغ بانک‌مرکزی به بانک‌های عامل هنوز دستور العمل بخشودگی تسهیلات زیر یکصد میلیون تومان در سایت بانک‌مرکزی قرار نگرفته لیکن دستورالعمل داخلی بانک‌تجارت که برگرفته از دستورات بانک‌مرکزی است منتشر شده و به امضای «اداره سازماندهی و مقررات بانکی» رسیده است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
«سهام و خصوصی‌سازی»
رئیس جمهور در نشست خبری، از تمرکز دولت بر فروش سهام، خصوصی‌سازی و مالیات خبر داد و آغاز «انتشار اوراق دولتی» از مهرماه، «رشد سرعت فروش سهام» و «واگذاری سهام شرکت‌های دولتی» را نوید داد.