کد خبر : ۱۹۲۸۸۶
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان خبر داد:
۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان گفت: شرکت گاز استان گیلان در سه ماه نخست سال جاری موفق به اجرای بیش از ۶۵ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری شده است.

به گزارش بورس نیوز، حسین اکبر درباره عمیلیات شبکه‌گذاری استان گیلان اظهار کرد: شرکت گاز استان گیلان در سه ماه نخست امسال موفق به اجرای بیش از ۶۵ کیلومتر عملیات شبکه‌گذاری شده که بر اساس آن مجموع طول شبکه و خط تغذیه گاز در سطح استان به بیش از ۲۰ هزار و ۶۰۰ کیلومتر رسیده است.

وی افزود: تعداد انشعاب‌های نصب شده در مدت‌زمان یادشده را ۲ هزار و ۷۰۰ انشعاب بوده که مجموع انشعابات گاز در استان به ۵۸۴ هزار و ۶۰۰ عدد رسیده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بیان کرد: ۶ هزار و ۲۰۰ مشترک جدید در سه ماهه ابتدایی سال جاری جذب شدند. در حال حاضر ۹۸ درصد خانوارهای شهری و روستایی استان گیلان از گاز طبیعی استفاده می‌کنند و با این تعداد مجموع مشترکان گاز در گیلان به یک میلیون و ۶۵ هزار مشترک رسیده است. همچنین ۳۴ واحد صنعتی و ۹۲۸ واحد تجاری نیز به شبکه گاز طبیعی متصل شده‌اند.

اکبر گفت: در حال حاضر ۵ هزار و ۵۹۵ واحد صنعتی، ۷۵ هزار و ۱۳۸ واحد تجاری و ۹۶ جایگاه سی‌ان‌جی در استان گیلان از گاز طبیعی برخوردار هستند، میزان مصرف گاز استان در مدت‌زمان یادشده بیش از یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون مترمکعب است.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" کهمدا " در مجمع ۴۰۰ ریال تقسیم کرد

مجمع عمومی شرکت شیشه همدان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.

" ومهان " از سهامدارانش دعوت کرد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه توسعه مالی مهر آیندگان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ برگزار خواهد شد.
مجمع

مجمع " شفن " با موضوع افزایش سرمایه

مجمع عمومی فوق العاده شرکت پتروشیمی فن آوران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ برگزار خواهد شد.

" برکت " در مجمع به سرمایه ۲۷ درصدی رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت گروه دارویی برکت در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: