تعداد بازدید : ۹۲۳
کد خبر : ۱۹۳۰۱۱
سرپرست فروش شعب تهران غرب بیمه سامان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۹
درمان انفرادی و بیمه عمر، جزو مزیت‌های رقابتی این شرکت در صنعت بیمه محسوب می‌شود و برای آن خدمات متنوعی نیز دیده شده است؛

امیر مهردادفر سرپرست فروش شعب تهران غرب بیمه سامان در گفت‌وگو با بورس‌نیوز، درباره اهداف فروش این شرکت اظهارکرد: مسیر تعریف شده این شرکت در سال جاری، بیشتر بر مبنای استراتژی خرده فروشی بنا شده و محصولاتی در این راستا انتخاب شده تا مزیت رقابت‌پذیری در آن وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: باید اشاره شود که درمان انفرادی و بیمه عمر، جزو مزیت‌های رقابتی این شرکت در صنعت بیمه محسوب می‌شود و برای آن خدمات متنوعی نیز دیده شده است؛ بنابراین باید برای گام برداشتن در این مسیر نیروهای انسانی جذب شوند که نه‌تنها واجد شرایط پذیرش ادامه راه در شبکه فروش و توسعه خرده‌فروشی باشند بلکه این نیروهای انسانی را بعد از یک سال تبدیل به سرمایه‌های انسانی شرکت شوند.

مهردادفر با بیان استراتژی این مطلب تاکید کرد: بر این اساس در سه سطح اقداماتی صورت پذیرفته که در ابتدا، با ایجاد کمپین‌های فروش در حیطه نمایندگان سعی در ایجاد کمپین‌های فروش و جذب نماینده بود که این شرکت توانست نمایندگانی واجد شرایط را جذب کرده و آنها را تحت آموزش، حمایت و هدایت در شعبه قرار دهد.

این سرپرست فروش افزود: در گام دوم، توسعه شبکه فروش نمایندگان در دستور کار قرار گرفت و این موضوع کمک می‌کند که نیروهای انسانی جذب شده برای شرکت، تبدیل به سرمایه‌های انسانی شود بنابراین با تاکید بر این اصل و اصرار بر این موضوع باید تاکید شود که خرده‌فروشی بدون ایجاد شبکه فروش معنی ندارد.

مهردادفر در پایان اظهارکرد: در گام سوم نیز خدمات هوشمند و آنلاین جزو اولویت‌ها قرار گرفت، اقدامی که خاص صنعت بوده و تقاضاها بر آن در حال افزایش است؛ راهنمایی و هدایت فروش و جریان آن به سمت ارائه خدمات هوشمند و آنلاین جزو نیازهای روز بازار بوده و این شرکت در حال آماده‌سازی زیرساخت‌های فنی و غیر فنی آن بوده تا در تابستان سال جاری بتوان کاملا در این مسیر حرکت روبه‌جلویی را انجام داد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: