کد خبر : ۱۹۳۰۱۴
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت:
۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷
عضو هیأت رئیسه کمیسیون عمران مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی برای تشویق انبوه‌سازان به تولید مسکن مشوق‌های جدیدی دردستور کار دارد که یکی از آنها افزایش 60 درصدی تسهیلات ساخت‌وساز خواهد بود.

به گزارش بورس نیوز، علیم یارمحمدی درباره رویکرد مسکن‌سازی وزارت راه و شهرسازی در دو سال آینده، اظهار کرد: وزارت راه و شهرسازی در حوزه تولید مسکن برنامه‌ریزی کلانی دارد که تولید 100 هزار واحد مسکونی توسط وزارت دفاع، تولید 400 هزار واحد توسط وزارت راه و بازآفرینی شهری بخشی از برنامه‌های پیش روی وزارتخانه است.

وی افزود: وزارت راه و شهرسازی برای تولید انبوه مسکن در استان‌ها مطالعات آمایشی را انجام داده تا شهرستان‌ها بر اساس جمعیت نیازسنجی شوند.

نماینده مردم زاهدان در خانه ملت ادامه داد: وزارت راه و شهرسازی برای تشویق انبوه‌سازان به تولید مسکن مشوق‌های جدیدی دردستور کار دارد که یکی از آنها افزایش 60 درصدی تسهیلات ساخت‌وساز خواهد بود.

یارمحمدی خاطرنشان کرد: در وضعیت فعلی مردم نسبت به وضعیت بازار مسکن معترض بوده و گله‌مند هستند. مردم اعتقاد دارند که دولت بر اساس اصول قانون اساسی مکلف به تولید گسترده مسکن برای رفع نیاز مردم است.

این نماینده مردم در مجلس دهم بیان کرد: در بخش تولید مسکن رویکرد نظام‌مند و برنامه‌ریزی شده‌ای در سطح کلان وجود ندارد و دولت‌ها بر اساس سلیقه و سیاست‌های خود اقدام می‌کنند، این موضوع سبب می‌شود که یک دولت اقدام به تولید انبوه مسکن کند و دولت دیگر در این حوزه اقدامی مناسب انجام ندهد.

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در وضعیت کنونی دولت و وزارت راه و شهرسازی برنامه‌ریزی گسترده‌ای را برای تولید مسکن در کشور انجام داده، اما این برنامه‌ها هنوز عملیاتی نشده و فقط روی کاغذ است./


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع
سوددهی

سوددهی "وپاسار" آغاز شد

بانک پاسارگاد برنامه پرداخت سود به سهامداران را اعلام کرد.
دورهمی سهامداران

دورهمی سهامداران "فسازان" در هفته آینده

مجمع عمومی فوق العاده شرکت غلتک سازان سپاهان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ برگزار می‌شود.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "ما" به صدا درآمد

مجمع عمومی فوق العاده شرکت بیمه ما در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ برگزار می‌شود.

"فملی" در مجمع به افزایش سرمایه رسید

مجمع عمومی فوق العاده شرکت ملی صنایع مس ایران در تاریخ ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
محمود گودرزی کلیددار بورس تهران شد
با مصوبه هیات مدیره بورس، دکتر محمود گودرزی به عنوان مدیرعامل و سکاندار جدید بورس تهران برگزیده شد.