تعداد بازدید : ۱۵۰۷
کد خبر : ۱۹۳۲۱۶
گشایش نماد شرکت ویتانا در بازار دوم؛
۱۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
حضور این شرکت در بورس باید مبتنی بر اعتماد باشد و با توجه به اهمیت سهامداران برای ما، همواره اطلاعات به‌موقع، دقیق و شفاف منتشر خواهد شد.
راه‌اندازی خطوط جدید کارخانه/ نصب پلاکارد شفافیت بر بیسکوئیت مادر

به گزارش خبرنگار بورس‌نیوز، رضا صحرایی رئیس هیات‌مدیره ویتانا در نشست خبری یک دیدار، یک عرضه گفت: ویتانا نخستین کارخانه تولیدکننده بیسکویت صنعتی در ایران است که ۶۶ سال قبل تاسیس شده و هم‌اکنون این شرکت در مسیر استفاده از بهترین تکنولوژی دنیا قرار دارد.

رئیس هیات‌مدیره شرکت ویتانا توجه مستمر به ارتقای جایگاه این شرکت در صنعت بیسکویت و شکلات، افزایش کیفیت، به‌کارگیری نیروهای متخصص و باانگیزه، شفافیت در عملکرد و حرکت مبتنی بر قوانین کشور را به عنوان فلسفه اصلی ویتانا عنوان کرد و افزود: اعتقاد ما این است که حضور ویتانا در بازار سرمایه باید مبتنی بر اعتماد باشد و با توجه به اهمیت سهامداران برای ما، همواره اطلاعات به‌موقع، دقیق و شفاف منتشر کنیم.

صحرایی در آیین گشایش نماد این شرکت در بازار دوم فرابورس گفت: شرکت ویتانا در سال 87 به یک شرکت خصوصی تبدیل شده و در دو سال گذشته با بازگشت مجدد به بازار سرمایه کارنامه موفقی را برجای گذاشت.

وی ادامه داد: شرکت ویتانا را با نام بیسکوییت و برند مادر می شناسند و همین دلیل برای ما کافی بود تا طرح توسعه مجموعه را در شهر صنعتی کاسپین با هدف بهبود تولید و بهینه سازی کلید بزنیم.

رئیس هیات مدیره ویتانا درباره باورهای مدیریتی این شرکت گفت: باور عمیق به کیفیت و ارتقای مستمر،باور مدیریت بکارگیری تیم همکاران متخصص و باانگیزه و شفافیت عملکرد و حرکت مبتنی بر قوانین کشور از مهمترین باورهای ویتانا در بازار سرمایه است.

صحرایی با تاکید بر تمرکز سهامداران و مدیران شرکت در یک رشته فعالیت گفت: ما متعهد به شفافیت، عدم بزرگنمایی و ارائه اطلاعات واقعی به بازار سرمایه هستیم.وی ادامه داد: فلسفه ما بر روی واقعیت متمرکز است و از پیش بینی های غیرواقعی و رویایی پرهیز می کنیم. ویتانا سعی می کند به عنوان نماد قابل اعتماد در بازار سرمایه به فعالیت خود ادامه می دهد.محمدرضا فخرالدینی مدیرعامل ویتانا یکی از طرح‌های توسعه‌ای شرکت را راه‌اندازی کارخانه تولید ویفر عنوان کرد که در شهریورماه امسال همزمان با هفته دولت افتتاح خواهد شد.

وی ادامه داد: سال 86 با خرید سهم 54 درصدی شرکت سرمایه گذاری البرز سازمان خصوصی سازی و آستان قدس رضوی 80 درصد سهام ویتانا را در اختیار گرفتیم و با برنامه ریزی کار خود را برای ورود به بازارهای هدف آغاز کردیم.

فخرالدینی افزود: سال 94 طرح توسعه ای کاسپین کلید خورد که در 140 هزار مترمربع در چهار فاز بیسکویت، ویفر، شکلات و غذای کودک تا سال 2020 به بهره برداری کامل خواهد رسید.

مدیرعامل ویتانا افزود: فاز اول ما که بیسکویت بود با 60 درصد در حال تولید است که تا پایان سال با بهره برداری کامل 100 تن در روز تولید بیسکوییت خواهد داشت و البته در نهایت قرار است از این فاز اول روزانه 250 تن بیسکویت تولید شود.

وی تصریح کرد: کارخانه ویفر در حال تولید آزمایشی است و در شهریورماه و در هفته دولت به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.وی با اشاره به فریز شدن فاز چهارم یا همان تولید غذای کودک گفت: کارخانه شکلات ویتانا تا سال 2020 به صورت رسمی وارد چرخه تولید می‌شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: