تعداد بازدید : ۷۷۳
کد خبر : ۱۹۳۲۹۱
معاون طرح و برنامه گفت:
۱۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰
معاون طرح و برنامه گفت: بیش از 84 درصد واردات کشور کالاهای واسطه‌ای و سرمایه‌ای بوده که این بخش از واردات، اثرگذار برای تولید کشور است.

به گزارش بورس نیوز، سعید زرندی اظهار کرد: تکلیف قرآن مبنی بر تقویت بنیه دفاعی به مسلمین، امروز با توجه به جنگ اقتصادی، تقویت بنیه و پایه‌های تولید و اقتصاد است تا بتواند در برابر دشمن مقاوم باشد.

وی افزود: مردم و مسئولان باید احساس کنند که یک جنگ واقعی اتفاق افتاده، بنابراین باید تهدیدات موجود با یک برنامه‌ صحیح به یک فرصت برای اقتصاد کشور تبدیل شود.

معاون طرح و برنامه ادامه داد: راهکارهای مقابله با تحریم و حرکت به سوی رونق تولید از جمله اقدام‌هایی است که وزارت صمت انجام داده است.

زرندی تاکید کرد: برنامه محوری که در این روزها لازم بوده و باید در این مسیر تلاش کنیم این است که همه در جهت رونق تولید گام جدی و موثری برداریم.

وی خاطرنشان کرد: تحریم مشکلات زیادی برای کشور و تولید به وجود آورده اما همیشه سختی‌ها، فرصت‌هایی را در پی دارند که باید آنها را شناسایی کنیم.

معاون طرح و برنامه افزود: بیش از 84 درصد واردات کشور کالاهای واسطه‌ای و سرمایه‌ای است که این بخش از واردات، اثرگذار برای تولید کشور است.

زرندی تصریح کرد: کمبود ارز و مشکلات بین‌المللی سبب ‌شد در همه سطوح، یک اتفاق نظر درباره ساخت داخل رخ دهد، بنابراین نیاز اصلی واحدهای تولیدی در واردات شناسایی شد.

معاون طرح و برنامه گفت: در همین راستا نمایشگاهی با عنوان «فرصت‌های ساخت داخل» برگزار می‌شود و مقرر شده در این نمایشگاه نیاز‌های تولید، به نمایش گذاشته شود و از طرفی دیگر، شرکت‌های دانش بنیان، مراکز علمی و سرمایه‌گذاران امکان تولید آن را مورد بررسی قرار دهند.

گفتنی است، این نمایشگاه از 27 تیر ماه تا 30 تیر در نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد.


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.