تعداد بازدید : ۱۱۶۵
کد خبر : ۱۹۳۷۶۵
ساعت پنج و نیم عصر؛
۲۶ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به تلاش بی فایده یکی از بانک ها برای فرار از واگذاری اموال مازاد و خروج از بنگاهداری و...
بانکی که به در بسته خورد

به گزارش بورس نیوز، این روزها گل و بلبل از حرف های آقایان می بارد و به خاطر کاهش نرخ ارز حسابی مشغول پایکوبی هستند. برخی هم این روند را به اینستکس گره می زنند؛ ولی در گوشی به ما گفتند زهی خیال باطل! 
آنقدر تولیدکنندگان در گل مانده اند که تقاضای ارز کاهش یافته. ضمنا گویا قرار است ارز تک نرخی شود و احتمالا اتفاقات روزهای اخیر، گام اول برای این حرکت بزرگ است.
البته تا همین چند روز پیش، هر کالایی گران می شد، می گفتند به خاطر افزایش نرخ ارز بوده ولی حالا که عالیجناب ارز از چهارپای شیطان پیاده شده، دوستان می گویند انتظار ارزانی نداشته باشید. افزایش قیمت های قبلی، دلایل دیگری داشت!

بانک زرنگ به در بسته خورد
یکی از بانک ها که در بنگاهداری سرآمد سایر همکاران خود بوده، برای فرار از مقررات مربوط به الزام بانک ها به واگذاری اموال مازاد، دست به دامان اهالی بهارستان شده؛ ولی ظاهرا نه شنیده و نتوانسته راهی برای دور زدن قانون پیدا کند. 

جلسات بی فایده اما پرهزینه
اقایان بعد از ماه ها تشکیل جلسه و صرف موز برای تصمیم گیری در خصوص پرونده اتصال کارت بانکی به کارت سوخت، اعلام کردند موضوع منتفی است. این آقایان اگر فقط موز میل کنند . هیچ کار دیگری انجام ندهند، مفیدتر خواهند بود.

حمل دارو از طریق کول بران!
یکی از آقایان در یک اظهار نظر جنجالی گفته می توان با کوله بار (احتمالا منظورشان کوله پشتی یا کول بری بوده) دارو وارد کشور کرد و نگران تحریم ها نیستند. فعالان حوزه دارو هم پوزخندی زده اند که جان مادر محترم، قبل از اظهار نظر لطفا اندکی فکر کنید.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: