تعداد بازدید : ۶۶۳۲
کد خبر : ۱۹۴۰۲۴
آنچه در مجمع سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس مطرح شد؛
۰۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۰
مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
به گزارش بورس نیوز، امیر ونکی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس (سهامی عام) در مجمع عمومی این شرکت که در ساعت ده صبح روز 26/04/1398 برگزار شد، گفت: کارکنان این شرکت توانستند تحریم‌های حوزه کشتیرانی و موانع موجود برای پهلوگیری کشتی‌های مجهز به جرثقیل‌های سنگین را به فرصتی مناسب برای مجموعه تبدیل کنند بنابراین هم‌اکنون در جرثقیل‌های شرکت زیرمجموعه در حال بارگیری و تخلیه سازه‌های عظیم در بنادر کشور هستیم.

ونکی افزود: حضور در بازارهای هدف نوین همچون باربرداری سازه‌های نیروگاه بادی محقق شده است و این مجموعه به این حوزه ورود پیداکرده است. 

وی ادامه داد: با توجه به آنکه جرثقیل‌های این مجموعه دارای برگ سبز گمرکی می‌باشد فعالیت آن‌ها فقط محدود به مناطق ویژه و آزاد نیست لذا به‌واسطه فعالیت در مشهد (با شرکت مپنا)، کرمانشاه (با پتروشیمی کرمانشاه) و شهرهای کرمان و تبریز و ... به هدف افزایش گستردگی جغرافیایی فعالیت‌ها دست‌یافتیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس، خاطرنشان کرد: افزایش نرخ ارز نه‌تنها امکان رقابت شرکت‌های خارجی با مجموعه را از بین برده بلکه زمینه را برای حضور در بازار کشورهای مجاور فراهم نمود‌ه است.

ونکی در خصوص ارزش سبد دارایی‌های مجموعه ، تصریح کرد: ارزش خالص دارایی‌های این شرکت مبتنی بر دارایی‌های مشهود این شرکت بوده و نه مبتنی بر مواردی مانند سرقفلی و حق مالکیت و امثال آن لذا این مهم برای ذینفعان موضوعی ارزشمند در محاسبه ارزش خالص دارایی‌های وپسا محسوب می‌شود از سویی دیگر  ناچیز بودن بدهی بانکی این مجموعه (در حدود یک میلیارد تومان) در کنار املاک موجود در پرتفوی وپسا، این امکان را برای این مجموعه فراهم می‌آورد که از ظرفیت بالقوه خلق بازده اهرمی بهره‌مند شود.

 وی با بیان اینکه پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.،افزود: تاکید هیئت‌مدیره بر ارائه درخواست پذیرش مجدد در بازار دوم فرابورس طی دو سال آینده می‌باشد.

در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت برای سال مالی منتهی به 29 اسفند 1397 به ازای هر سهم 10 ریال سود تصویب شد.


من
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۷
یک فکری بحال سهامدار خرد این سهم بکنید تا تو ضرر آخه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: