تعداد بازدید : ۶۰۱
کد خبر : ۱۹۵۰۹۷
گزارش ساعت پنج و نیم عصر؛
۰۴ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
گزارش پنج و نیم امروز نیم نگاهی دارد به تلاش قطعه ساز بدهکار برای آزادی رفیق دربند و پرسه عوامل بانک لاکچری ساز در سیمون بولیوار و...
تعداد بازدید : 24

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که صنعت قطعه‌سازی جدیدا نوستراداموس پیدا کرد و به‌صورت روزشمار به سمت‌وسوی عرض ارادت برای آینده خود، خم‌وراست می‌شود؛ نوستراداموس این حوزه برای مدیری زندانی تلاش می‌کند که پول قطعه‌سازان را نمی‌داد و هر روز این قشر، داد و فریادشان به سمت آسمان بود که خدا به زمین گرمشان بزند؛ نکند مدیر دیروز در آینده که بیرون آید، وزیر شود که این قطعه‌ساز از امروز دست‌به‌کار شده برای عرض ارادت!!! اما به‌هرحال، ماندیم دست دراز شما را تحویل بگیریم یا تلاش‌های بی‌وقفه‌تان را البته هیچکدام از این‌ها ۵۳۰ میلیارد تومان طلب قطعه‌ساز نمی‌شود! نوستراداموس قطعه‌ساز، لطفا آینده نگری را روی خودرو‌ها نصب کنید تا حداقل قبل تصادف، خبری برسد!

۵.۵

بانک پولدار
بانک که باشی یعنی صاحب قدرت هستی و در فضای اقتصادی که کسی نمی‌تواند به بانک‌مرکزی حتی «تو» بگوید شما به‌عنوان فرزند ناخلف بدون آینده‌نگری و با گذشت نیمی از سال، نه‌تن‌ها گزارش ماهانه‌ای را منتشر نمی‌کنی بلکه هزینه‌زایی جدیدی هم روی دست بانک‌مرکزی می‌گذاری؛ احتمالا دلیل عدم انتشار گزارش، هزینه‌های سربه فلک کشیده این بانک است. از گوشه و کنار خبر رسیده ظاهرا برخی عوامل این بانک که لاکچری سازی به مذاق شان خوش آمده، مدتی است حوالی سیمون بولیوار پرسه می‌زنند شاید اهالی مجتمع مسکونی ۴۰۰ واحدی رو به بلوار را راضی به فروش کنند و جای این مجتمع، مرکز تجاری و تفریحی دیگری علم کنند.

از پشت باجه، قطره‌آب هم بیرون نمی‌چکد
با وجود اصرار بر خروج بانک‌ها از بنگاهداری، یکی از بانک‌های بزرگ بورسی با در اختیار داشتن ۵۶ شرکت و هلدینگ بزرگ کشور (که بیش از ۲۰ هزار میلیارد تومان دارایی در تملک دارند) طوری قدرت نمایی می‌کند که بعید است بتوان مجبورش کرد چیزی واگذار کند!

از این جیب به آن جیب به حساب مردم
یکی از آقایان که نامش در هیات مدیره چند شرکت بورسی هم خودنمایی می‌کند، با خرید بخشی از سهام بانک‌ها یا شرکت‌های وابسته به بانک ها، با تکیه بر سمت‌های رنگارنگ خود و سهامی که خریداری کرده بوده، مبالغ هنگفتی وام بانکی دریافت کرده و نه تنها پس نداده، بلکه بدون توجه به شکایت‌هایی که از ایشان شده کماکان در حال اخذ تسهیلات است! منتظر اعلام نام آقای (ع) به عنوان یکی دیگر از اختلاس گران کلان کشور باشید.

یک نخود حقوق
یکی از مدیران عزل شده بانک برج سپهر سر از ریاست هیات مدیره یکی از شرکت‌های بزرگ حوزه IT درآورده. گویا چندی قبل یکی از رسانه‌ها ایشان را نجومی بگیر خوانده بود و ایشان با شنیدن این لقب کف بر دهان آورده و فریاد زده کجای دنیا به چندرغاز حقوق من می‌گویند نجومی؟! بد نیست بدانید ایشان بابت حضور در هر جلسه هیات مدیره شرکت جدید، ۱۹.۵ میلیون تومان ناقابل دریافت خواهند کرد.

حیای گربه و در دیزی!
یکی از پتروشیمی‌ها که اخیرا برخی مدیرانش متهم به فساد شده و برای صرف آب خنک راهی پشت میله‌ها شده اند، شفاف سازی کرده و گفته برای جلوگیری از فساد قیمت محصول مان را بالا ببرید! حالا در دیزی بازه، حیای گربه کجا رفته؟

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: