تعداد بازدید : ۶۵۰
کد خبر : ۱۹۵۳۵۷
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند خبر داد؛
۱۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند گفت: شرکت پتروشیمی شازند سال گذشته ۴۰۰ میلیون دلار ارز وارد کشور کرده و این اورهال ۷۰ درصد صرفه‌جویی ارزی برای شرکت به همراه داشته است.

وارد کردن 400میلیون دلار ارز توسط پتروشیمی شازند

به گزارش بورس نیوز، ابراهیم ولدخانی ضمن اعلام انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات اساسی (اورهال) پتروشیمی شازند اظهار کرد: اورهال ۱۷ واحد تولیدی و پنج واحد پشتیبان و یوتیلیتی این شرکت در کمتر از یک ماه در شرایط تحریم‌های ظالمانه علیه کشور با توان متخصصان داخلی صورت گرفته است.

وی افزود: تأمین قطعات واحد‌های پتروشیمی به دلیل های‌تک بودن این صنعت در شرایط بین‌المللی کنونی کشور میسر نبود، اما ساخت و تعمیر قطعات مورد نیاز در این اورهال به دست توانمندان داخلی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند ادامه داد: این شرکت می‌تواند تجربه کسب‌شده در این اورهال از جمله تعمیر، تجهیز و ساخت قطعات را در اختیار همه واحد‌های پتروشیمی کشور قرار دهد.

ولدخانی بیان کرد: با اتکا به نیرو‌های داخلی به دستاورد‌های بزرگی در بخش توربین‌ها و کمپرسور‌های واحد الفین دست یافتیم. توربین‌های الفینی پتروشیمی شازند در ۱۴ سال گذشته اورهال نشده بودند. قریب ۷ هزار نیروی انسانی در این اورهال شرکت کردند.

وی خاطرنشان کرد: شرکت پتروشیمی شازند سال گذشته ۴۰۰ میلیون دلار ارز وارد کشور کرده و این اورهال ۷۰ درصد صرفه‌جویی ارزی برای شرکت به همراه داشته است.

وی با تاکید بر توسعه پایدار افزود: تمام استاندارد‌های زیست‌محیطی که در این شرکت اجرا می‌شود بالاتر از استانداد‌های تعیین شده از سوی سازمان محیط زیست است.

به گفته مدیرعامل شرکت پتروشیمی شازند، ۷۵۰ نیروی انسانی در دو سال گذشته جذب این شرکت شده‌اند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: