تعداد بازدید : ۱۹۰۸
کد خبر : ۱۹۵۴۴۰
مدیر پی آر اکوسیستم جامعه هکران کلاه سفید در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۳
هکر‌های کلاه سفید همانند واکسن مانعی در برابر حملات و آسیب‌ها ایجاد می‌کنند.

اعتماد‌به‌هکران‌کلاه‌سفید

لیلا بهرامی مدیر پی آر اکوسیستم جامعه هکران کلاه سفید در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز با بیان اینکه این اکوسیستم پلتفرم مبتنی برهکران است، گفت: این پلتفرم به هکر‌های زیرزمینی و سازمان ها، شرکت‌ها و استارت‌آپ‌ها در جهت تقویت زیرساخت آن‌ها خدماتی را ارائه می‌دهد و "ما نمی‌توانستیم هک کردن را ترک کنیم" نیز بعنوان شعار این اکوسیستم محسوب می‌شود.


وی با اشاره به اینکه امنیت مختص افراد خاص نیست، افزود: اکوسیستم جامعه هکران کلاه سفید تنها مختص سازمان‌ها و شرکت‌ها نیست و امنیت را برای افراد، بانک‌های منابع انسانی و سخت افزار و نرم افزار‌ها فراهم می‌کند.


بهرامی با بیان اینکه نهاد‌های امنیتی و اطلاعاتی مخالفتی با اجرای این طرح نداشتند، گفت: اقدامات و بررسی‌های لازم در راستای اخذ مجوز فعالیت این اکوسیستم انجام شده است.


مدیر پی آر اکوسیستم جامعه هکران کلاه سفید خاطرنشان کرد: در حال حاضر این استارتاپ عضو پارک علم و فناوری بوده، اما تاکنون از حمایت‌های دولتی استفاد نکرده، اما براساس برنامه تنظیم شده باید در آینده از آن‌ها بهره‌مند شویم.


بهرامی با بیان اینکه هکر‌های کلاه سفید همانند واکسن مانعی در برابر حملات و آسیب‌ها ایجاد می‌کنند، گفت: هکر‌های کلاه سیاه می‌توانند سازمان‌ها را با از دست دادن پول و اعتبار از بین ببرند بنابراین باید به هکر‌های کلاه سفید اعتماد کنیم.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: