تعداد بازدید : ۶۲۴
کد خبر : ۱۹۷۵۲۲
۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
جشنواره «بیمه و رسانه» با هدف ایجاد نگرشی جدید به بیمه از حوزه‌های مختلف برگزار می‌شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

به گزاش بورس نیوز، امیر خدابخش ـ طراح و عضو شورای سیاستگذاری این جشنواره ـ خبر راه‌اندازی جشنواره «بیمه و رسانه» را اعلام کرده است.
نخستین جشنواره فرهنگی هنری «بیمه و رسانه» به منظور ارج نهادن به خدمات و تلاش اصحاب رسانه در راستای نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید»، در دی ماه امسال برگزار خواهد شد.
این جشنواره در نظر دارد تا با طرح شعار «بیمه نیاز امروز، پشتوانه فردا» گامی برای شناخت و آگاهی‌بخشی افکار عمومی و ترغیب بیشتر رسانه‌ها به مقوله بیمه و کارکردهای آن بردارد.
جشنواره بیمه و رسانه شامل همه ژانرهای رسانه‌ای از جمله دیداری، شنیداری، مکتوب، مجازی و دیجیتال، همه فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف را بررسی و داوری خواهد کرد.
از اخبار بیمه ای تا مقاله و یادداشت و گزارش رسانه های مکتوب، مجازی، خبرگزاری ها، عکس، نماهنگ، فیلم کوتاه، برنامه های رادیویی و حتی بخش مردمی که از طرف تلفن همراه مردم می توانند در این جشنواره حضور داشته باشند.
در بخش دیگر این جشنواره علاوه بر فراخوان آثار از همه رسانه‌ها، درخواست ارسال مقاله از حوزه و دانشگاه نیز شده است تا متخصصان دانشگاهی درباره نقش و تأثیر رسانه‌ها بر جاری کردن فرهنگ بیمه در جامعه ارائه نظر علمی کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: