تعداد بازدید : ۴۶۴
کد خبر : ۱۹۷۹۵۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی امروز توان مالی کافی برای اجرای پروژه‌های مسکن‌سازی را ندارند، از این رو می‌توان اراضی را به مردم و بخش خصوصی داد تا آن‌ها مساکن مورد نظر را بسازند.

دولت اراضی را به مردم و بخش خصوصی واگذار کند

به گزارش بورس نیوز، منصور مرادی ازعملکرد دولت در حوزه تولید مسکن، انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه اقدامات دولت و وزارت راه و شهرسازی در حوزه تولید مسکن مطلوب نبوده، زیرا عملا در ۶ سال گذشته وزارتخانه اقدام خاصی برای تولید مسکن انجام نداده است.

وی افزود: البته دولت به تازگی برنامه‌هایی را برای انبوه سازی مسکن تهیه کرده، اما بیشتر این برنامه‌ها هنوز عملی نشده و و برخی اقدامات جزئی با تأخیر و کندی پیش می‌رود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: تنها کارنامه دولت دوازدهم در حوزه تولید مسکن این بود که برای تکمیل تکمیل پروژه مسکن مهر اقداماتی انجام داد. پروژه‌ای که در برخی نقاط بسیار بی کیفیت اجرایی شده است.

نماینده مردم مریوان در خانه ملت خاطرنشان کرد: بازار مسکن در دو سال گذشته با تورم ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصدی روبرو شده است. این افزایش لجام‌گسیخته عملا بازار را وارد رکود تورمی کرده و این مسئله موجب شده که خانواده‌ها به ویژه زوج‌های جوان نتوانند خانه خریداری کنند.

مرادی تصریح کرد: در وضعیت فعلی که امکان خرید مسکن برای قشر متوسط و ضعیف جامعه وجود ندارد این مسئله افزایش آمار مسکن استیجاری را به همراه خواهد داشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی امروز توان مالی کافی برای اجرای پروژه‌های مسکن‌سازی را ندارند، از این رو می‌توان اراضی را به مردم و بخش خصوصی داد تا آن‌ها مساکن مورد نظر را بسازند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.