تعداد بازدید : ۳۶۶
کد خبر : ۱۹۷۹۵۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس:
۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۲
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی امروز توان مالی کافی برای اجرای پروژه‌های مسکن‌سازی را ندارند، از این رو می‌توان اراضی را به مردم و بخش خصوصی داد تا آن‌ها مساکن مورد نظر را بسازند.

دولت اراضی را به مردم و بخش خصوصی واگذار کند

به گزارش بورس نیوز، منصور مرادی ازعملکرد دولت در حوزه تولید مسکن، انتقاد و اظهار کرد: متأسفانه اقدامات دولت و وزارت راه و شهرسازی در حوزه تولید مسکن مطلوب نبوده، زیرا عملا در ۶ سال گذشته وزارتخانه اقدام خاصی برای تولید مسکن انجام نداده است.

وی افزود: البته دولت به تازگی برنامه‌هایی را برای انبوه سازی مسکن تهیه کرده، اما بیشتر این برنامه‌ها هنوز عملی نشده و و برخی اقدامات جزئی با تأخیر و کندی پیش می‌رود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ادامه داد: تنها کارنامه دولت دوازدهم در حوزه تولید مسکن این بود که برای تکمیل تکمیل پروژه مسکن مهر اقداماتی انجام داد. پروژه‌ای که در برخی نقاط بسیار بی کیفیت اجرایی شده است.

نماینده مردم مریوان در خانه ملت خاطرنشان کرد: بازار مسکن در دو سال گذشته با تورم ۲۰۰ تا ۳۰۰ درصدی روبرو شده است. این افزایش لجام‌گسیخته عملا بازار را وارد رکود تورمی کرده و این مسئله موجب شده که خانواده‌ها به ویژه زوج‌های جوان نتوانند خانه خریداری کنند.

مرادی تصریح کرد: در وضعیت فعلی که امکان خرید مسکن برای قشر متوسط و ضعیف جامعه وجود ندارد این مسئله افزایش آمار مسکن استیجاری را به همراه خواهد داشت.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی امروز توان مالی کافی برای اجرای پروژه‌های مسکن‌سازی را ندارند، از این رو می‌توان اراضی را به مردم و بخش خصوصی داد تا آن‌ها مساکن مورد نظر را بسازند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: