تعداد بازدید : ۵۴۰
کد خبر : ۱۹۸۰۸۲
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس گفت:
۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۸
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس فرد مخالف با طرح ساماندهی خودرو را به مناظره زنده تلویزیونی دعوت کرد و گفت: باید برای مردم شفاف شود که این طرح به سود یا ضرر مصرف کننده است.

طرح ساماندهی خودرو به سود یا ضرر مصرف کننده


به گزارش بورس نیوز، بهرام پارسایی درخصوص افزایش قیمت خودرو در بازار اظهار کرد: سال گذشته وزیر صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با حضور نمایندگان سازمان بازرسی، دیوان محاسبات، سازمان تعزیرات حکومتی وعده دادند اگر به خودروسازان اجازه بدهند که تولیدات خود را ۵ درصد زیرقیمت بازار بفروشند می‌توانند آرام آرام بازار خودرو را ساماندهی کنند.

وی افزود: تمام صحبت‌ها و وعده‌های وزیر صمت در این کمیسیون اصل ۹۰ ثبت و ضبط شده و براساس وعده وزارت صمت، خودروسازان باید ابتدا، خودرو‌ها را ۵ درصد زیرقیمت بازار و در سپس ۱۰ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌کردند واین روند باید ادامه پیدا می‌کرد تا بازار ساماندهی شود، در صورتی که مسئولان امر این سیاست را به درستی و با جدیت اجرایی می‌کردند حال قیمت خودرو نباید دوباره گران می‌شد.

نماینده مردم شیراز در خانه ملت ادامه داد: اراده‌ای برای مبارزه با این مافیا که حقوق مصرف‌کننده را تضییع می‌کنند، وجود ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: وزیر صنعت، معدن و تجارت باید با مدیران خودروسازی که در انجام تعهدات و وعده‌های خود کوتاهی می‌کنند، برخورد کند. سخنگوی دولت در نشست خبری خود اعلام می‌کند مدیرعامل یکی از خودروسازی‌ها به دلیل تخلفات برکنار شده که این امر نشاندهنده اوج سوءمدیریت و نبود نظارت بر زیرمجموعه‌های وزارت صنعت، معدن و تجارت است.

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره بلاتکلیفی و معطل ماندن طرح ساماندهی صنعت خودرو خاطرنشان کرد: این طرح مدت زیادی میان کمیسیون صنایع و معادن مجلس و صحن علنی در رفت و آمد بود و در حال حاضر نیز میان شورای نگهبان و مجلس سرگردان است.

پارسایی هر فردی که با طرح ساماندهی خودرو مخالف است را به مناظره زنده تلویزیونی دعوت کرد و گفت: باید برای مردم شفاف شود که این طرح به سود یا ضرر مصرف کننده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: