تعداد بازدید : ۱۲۹۳
کد خبر : ۱۹۸۵۹۸
"سوژه از شما ،پیگیری از ما" تا «کرمان»؛
۲۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۱
مجموعه بورس نیوز آماده انتشار هر گونه پاسخی از سوی شرکت س. توسعه و عمران کرمان است.

انتقاد به شفاف سازی های نصفه و نیمه «کرمان»

به گزارش بورس نیوز، یکی از عجایب بازار سرمایه در سال جاری رشد بیش از ۸۰۰ درصدی سهم شرکت سرمایه گذاری توسعه و عمران استان کرمان بوده است.
این سهم در ۱۲ ماهه منتهی به پایان خرداد ۹۸، به ازای هر سهم ۱۴۹۶ ریال سود محقق کرده که ۶۳۰ درصد بیش از سود تحقق یافته سال مالی قبل بوده؛ ولی با توجه به سوالات پیاپی سهامداران و شایعات پیرامون این سهم، این سود تمام ماجرای رشد قیمت «کرمان» و لمس قیمت های بالاتر از ۵۰ هزار ریال این سهم نیست.

صدای سهامدار:
شایعاتی از تهاتر سهام ماهتاب گستر با نیروگاه دماوند بانک دی مطرح شده، در این صورت این سهم سود خوبی بابت واگذاری می برد. همچنین گویا این شرکت زمینی فروخته که هنوز اطلاع رسانی نکرده؛ شرکت پاسخگو نیست، قیمت سهم واقعی است یا حباب دارد، لطفا پیگیری کنید.

بورس نیوز متذکر می شود پیرو تماس بعضی سهامداران «کرمان» سعی شد با مدیران شرکت ارتباط برقرار شود که از ارایه هر پاسخی خودداری کردند و گفتند هر چه لازم بوده، در سامانه کدال شفاف سازی شده است. نخواستید هم تشریف بیارید مجمع ۱۳ آبان! (ابنه اگر از حضور خبرنگاران ممانعت بعمل نیاورند)
جهت درک بهتر شفاف سازی های این شرکت، بد نیست بدانید در آخرین کنفرانس اطلاع رسانی این شرکت، از بین ۱۷ سوال طرح شده، فقط به ۳ سوال جواب های نصفه و نیمه ای داده شده که دست بر قضا یکی از سوالات، اعلام مبلغ کمک های خیرخواهانه این شرکت بوده است! و پاسخ باقی سوالات را به صورت های مالی ارجاع داده اند.
مجموعه بورس نیوز آماده انتشار هر گونه پاسخی از سوی شرکت س. توسعه و عمران کرمان است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: