تعداد بازدید : ۱۴۴۸
کد خبر : ۱۹۹۲۴۲
کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز عنوان کرد:
۱۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۲۲
تاثیر تعطیلی‌های یک روز در میان هفته‌ای که گذشت، آنجا به چشم می‌آید که پولدار‌های بازار به مسافرت رفته و کم پول‌ها در بازار مانده اند.

مسافرت پولدار‌های حقیقی و حقوقی در تعطیلی بازار

فرشید اردبیلیون جهانی مدیرعامل کارگزاری جهان سهم در گفتگو با بورس‌نیوز به بررسی بازار در هفته‌ای که گذشت پرداخت و گفت: در روز‌گاری که بازار طی هفته گذشته از سر گذراند، دو گروه در بررسی احوال شاخص اختلاف نظر داشتند.

وی ادامه داد: گروه نخست بر این اساس معتقدند که شاخص به مرحله "مقاومت" رسیده و برخواهد گشت و از سوی دیگر، برخی دیگر نیز رشد شاخص را ادامه‌دار تصور می‌کنند.

این کارشناس بازار‌سرمایه گفت: شاخص طی چند روز اخیر اصلاح و کاهش داشته اما؛ در حال حاضر در مقایسه با چند روز گذشته در جایگاه خوبی قرار دارد؛ تمامی این اتفاقات حاکی از روند عادی بازار بوده و باید از دید "اصلاح" به آن نگریست.

مدیرعامل کارگزاری جهان سهم به تاثیر تعطیلی‌های یک روز در میان هفته‌ای که گذشت اشاره داشت وگفت: تاثیر آنجا به چشم می‌آید که پولدار‌های بازار به مسافرت رفته و کم پول‌ها در بازار مانده اند.

وی ادامه داد: البته این روندی طبیعی است، در یک تعطیلی پشت سر هم پولدار‌های بازار نه به صورت حقیقی و نه به صورت حقوقی فعالیتی نداشته و این امر عاملی جهت کاهش بازار است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: