تعداد بازدید : ۱۵۱۰
کد خبر : ۱۹۹۷۹۸
کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با بورس نیوز عنوان کرد:
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
یک دوره صعودی دیگر برای بورس از پایان آذر ماه آغاز شده و احتمال می‌رود که شاخص بتواند مرز ۳۶۵ هزار واحد را بشکند.
 
رشد بعدی شاخص تا مرز ۳۶۵ هزار واحد
 
حمید علیخانی، مدیرعامل کارگزاری راهبرد سرمایه گذاری ایران سهام در بررسی بازار روز جاری به بورس نیوز گفت: هنگامی که شاخص به مرز ۳۳۱ هزار واحد رسید، در این جایگاه مقاومتی داشت که نقدینگی تازه نیز توانست باعث عمق و بالارفتن آن شود. 

وی ادامه داد: پیش بینی می‌شود که شاخص تا انتهای آبان به مرز ۳۱۲ هزار برسد، عملا نوسان بازار مابین ۲۹۵ هزار و ۳۱۲ هزار واحد تا یک ماه آینده خواهد بود.

این کارشناس بازار سرمایه در خصوص رشد بعدی شاخص گفت: فکر می‌کنم رشد بعدی شاخص ۳۶۵ هزار واحد را تجربه کند اما؛ تا انتهای آذرماه برای این رشد وقت لازم است. یک دوره صعودی دیگر برای بورس از پایان آذر ماه آغاز شده و احتمال می‌رود که شاخص بتواند مرز ۳۶۵ هزار واحد را بشکند.

علیخانی در خصوص سهم‌های ارزنده بازار عنوان کرد:به جز موضوعی که در "بانکی‌ها " به وجود آمدو آن‌ها راتحث تاثیرقرار داد، "خودرو" و "بانک" می‌توانند به عنوان لیدر بازار قرار گرفته و حرکت کنند. 

این کارشناس بازار سرمایه در پایان افزود:علاوه بر دو صنعت ذکر شده باید نیم نگاهی به موضوعات فلزی و معدنی نیز داشته باشیم چرا که با توجه به توافقات بین "آمریکا " و "چین " می‌توانند مناسب باشند اما؛ اینکه توافق انجام شود یا خیر نیازمند "زمان" است و بعد از آن گروه فلزی‌ها می‌توانند سهمی ارزنده باشند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: