تعداد بازدید : ۹۴۱
کد خبر : ۱۹۹۹۴۳
عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت:
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: مجمع نمایندگان استان خوزستان گله‌مندی و انتقاد جدی از وزارت راه، سازمان مدیریت بحران و سازمان هواشناسی دارد.

انتقاد جدی مجمع نمایندگان خوزستان از وزارت راه


به گزارش بورس نیوز، قاسم ساعدی از عملکرد وزارت راه و شهرسازی به دلیل لایروبی نشدن رودخانه‌ها و سدها پیش از شروع باردندگیها، انتقاد و اظهار کرد: متاسفانه هیچ یک از برنامه‌هایی که وزیر راه و شهرسازی درخصوص لایروبی رودخانه‌ها و سدها در خوزستان به ویژه رودخانه‌های کرخه و کارون مطرح کرده اجرایی نشده است.

وی افزود: سیل‌بندهای رودخانه‌های کرخه و کارون همچنان رها شده و لایروبی ها انجام نشده است. ابزار حفاری در کارون تخصصی نیست و لایروبی و بازسازی و زهکشی زمین‌های کشاورزی که بر اثر سیل خراب شده بودند هنوز پس از گذشت نزدیک به یک سال از سیل صورت نگرفته است.

این نماینده مردم در مجلس دهم ادامه داد: فعالیت‌های وزارت راه برای جلوگیری از سیل در حد گزارش‌های مکتوب و شفاهی در رسانه‌ها بوده و خوزستان به صورت ملموس این برنامه ها را مشاهده نکرده‌ است. مجمع نمایندگان استان خوزستان گله‌مندی و انتقاد جدی از وزارت راه، سازمان مدیریت بحران و سازمان هواشناسی دارد.

عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان خاطرنشان کرد: کشور امروز نیازمند برنامه‌ریزی صحیحی است بنابراین نباید گزارش صرف را به عنوان ملاک عملکرد قرار داد و آقای اردکانیان باید برنامه‌های جدید و متفاوتی را دنبال کرد.

نماینده مردم دشت آزادگان و هویز در خانه ملت تصریح کرد: کشاورزان خوزستان نگران هستند که امسال نیز مانند سال گذشته محصولات زراعی‌شان در سیل از بین رود. به همین دلیل هنوز محصولی را زیر کشت نبرده‌اند و در اوج بلاتکلیفی نمی‌دانند کشت زمستانه داشته باشند یا خیر.

عضو کمیسیون انرژی مجلس گفت: مخازن یک و دو تالاب هورالعظیم در زمان سیل سال گذشته به طرف عراق رها شدند اما به دلیل دیرکرد در مسدود کردن این مخازن، هورالعظیم دوباره کم آب و برخی بخش های آن به نمکزار تبدیل شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: