تعداد بازدید : ۱۲۶۲
کد خبر : ۲۰۰۰۶۱
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
حجم فروش شرکت به ۳میلیارد و ۸۸میلیون و ۷۴۷هزار و ۹۳۰عدد انواع محصولات و به مبلغ ۴۳۷میلیارد و ۱۱۷میلیون ریال رسیده است.

حجم فروش

به گزارش بورس نیوز، شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران گزارش ۶ماهه منتهی به ۳۱شهریور۱۳۹۸ سود هرسهم را ۵۳۱ریال اعلام کرد که نسبت به دوره مشابه سال گذشته ۹۱درصد افزایش یافته و در مقایسه با گزارش ۳ماهه که سود هرسهم ۲۱۵ریال بوده رشد بیش از ۱۰۰درصدی را ثبت کرده است.

این شرکت سود عملیاتی دوره مورد گزارش را مبلغ ۱۵۳میلیارد ریال، سود خالص را ۱۰۶میلیارد ریال و سود انباشته را مبلغ ۱۳۹میلیارد ریال اعلام کرد.

"دکپسول" در ۶ماه فعالیت خود اعلام کرده که حجم فروش شرکت به ۳میلیارد و ۸۸میلیون و ۷۴۷هزار و ۹۳۰عدد انواع محصولات و به مبلغ ۴۳۷میلیارد و ۱۱۷میلیون ریال رسیده است. همچنین برای نیمه دوم سال مالی پیش‌بینی کرده که حجم فروش به میلیارد و ۵۱۱میلیون و ۲۵۲هزار و ۷۰عدد و به مبلغ ۳۱۹میلیارد و ۹۷۱میلیون ریال برسد.

در گزارش منتشر شده اهداف و برنامه‌های راهبردی این شرکت در خصوص تولید و فروش محصولات اعلام شد. همچنین با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و تصمیم بر افزایش سطح موجودی‌ها نیاز شرکت به تامین مالی از بانک‌ها افزایش یافته در نتیجه پیش بینی می‌شود هزینه هالی مالی شرکت برای سال مالی ۱۳۹۸ افزایش داشته باشد.

"دکپسول" با توجه به شرایط اقتصادی جامعه و تصمیم بر افزایش سطح موجودی‌ها نیاز شرکت به تامین مالی از بانک‌ها افزایش یافته در نتیجه پیش بینی کرده است که هزینه‌های مالی شرکت برای سال مالی ۱۳۹۸ افزایش خواهد داشت.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: