تعداد بازدید : ۳۱۷
کد خبر : ۲۰۰۸۷۷
رئیس کمیته دام و طیور کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس:
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
رئیس کمیته دام و طیور کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس گفت: همه می‌دانیم که در زمینه تامین مواد پروتئینی مثل گوشت مرغ توان خوبی داریم. میزان و ظرفیت تولید گوشت مرغ در کشور مازاد نیاز داخلی بوده و نباید واردات داشته باشیم.

میزان و ظرفیت تولید گوشت مرغ بیش از نیاز داخل است

به گزارش بورس نیوز، علی ابراهیمی درباره تصمیم دولت برای واردات گوشت مرغ، اظهار کرد: این موضوع همان گرانی است که در زمینه مدیریت دوگانه و آسیب به تولیدکنندگان وجود داشت.

نماینده مردم شازند در خانه ملت ادامه داد: همه می‌دانیم که در زمینه تامین مواد پروتئینی مثل گوشت مرغ توان خوبی داریم. میزان و ظرفیت تولید گوشت مرغ در کشور مازاد نیاز داخلی بوده و نباید واردات داشته باشیم.

رئیس کمیته دام و طیور کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس بیان کرد: سرانه مصرف گوشت مرغ کشور از میانگین جهانی بالاتر بوده و اینکه ما زمینه را برای واردات گوشت مرغ با وجود تولید داخلی مازاد فراهم کنیم اقدامی غیرمنطقی بوده که توجیه اقتصادی ندارد.

این نماینده مردم در مجلس دهم شورای اسلامی گفت: واردات گوشت مرغ بی توجهی به توان تولید داخل و وضعیت تولیدکنندگان محسوب می‌شود. رسیدن به رونق تولید و مباحثی از این قبیل با واردات مرغ به توان تولیدکنندگان و حرکت در خلاف مسیر آن‌ها امکان پذیر نیست و تصمیم گرفته شده در زمینه واردات گوشت مرغ به زیان تولیدکنندگان و منافع ملی کشور است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: