تعداد بازدید : ۲۹۶
کد خبر : ۲۰۰۸۸۷
‌عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت:
۳۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰
‌عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت:مسئولین باید سموم، آفت‌کش‌ها، تجهیزات لازم برای مقابله با ملخ‌های صحرایی تهیه کنند و سازمان برنامه و بودجه باید اعتبارات لازم برای مقابله با حمله احتمالی ملخ‌های صحرایی به استان‌های جنوبی کشور در ماه‌های پایانی سال را تخصیص دهد.

اعتبارات لازم برای مقابله با حمله احتمالی ملخ‌ها

به گزارش بورس نیوز، محمدباقر سعادت درباره آمادگی مسئولین استان بوشهر برای مقابله با حمله احتمالی ملخ‌ها، اظهار کرد: در سفر مدیر سازمان حفظ نباتات در هفته‌های گذشته به استان بوشهر قرار شد که تمهیدات لازم برای مقابله با ملخ‌های صحرایی مدنظر قرار بگیرد.

نماینده مردم دشستان در خانه ملت ادامه داد: مسئولین باید سموم، آفت‌کش‌ها، تجهیزات لازم برای مقابله با ملخ‌های صحرایی تهیه کنند و سازمان برنامه و بودجه باید اعتبارات لازم برای مقابله با حمله احتمالی ملخ‌های صحرایی به استان‌های جنوبی کشور در ماه‌های پایانی سال را تخصیص دهد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس تاکید کرد: بعضی از وسایل مقابله با این ملخ‌ها مانند تراکتور سم‌پاش نیاز به اجاره دارد که باید برای این کار نیز اعتبار کافی فراهم شود، زیرا سال گذشته خسارات بسیار زیادی به مراتع، مزارع و نخیلات وارد شد که باید هرچه سریع‌تر جبران شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: میزان خسارت وارد شده توسط ملخ‌های صحرایی به باغداران و کشاورزان استان بوشهر برآورد شده، اما در حال حاضر مبلغی به آن‌ها پرداخت نکرده‌اند. مقابله با ملخ‌های صحرایی هزینه سنگینی به وزارت جهاد کشاورزی و دولت تحمیل کرده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: