تعداد بازدید : ۶۹۰
کد خبر : ۲۰۱۵۹۲
احترام به مشتری یا ...
۰۷ آذر ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
نگاهی به آمار فروش ماهانه "فزرین" حاکی از نوسان بالا دارد و در برخی مواقع حتی عودت یکی از محصولات اصلی را دربرداشته است.

جای‌خالی سرب در

به گزارش بورس‌نیوز، شرکت "زرین معدن آسیا" در نیمه نخست سال جاری ۱۷۷ میلیارد ریال سود خالص کسب کرد و ۵ درصد کمتر از مدت مشابه سال گذشته است.

در آخرین معامله‌ای که این سهم تجربه کرد نوسان قیمتی ۱۰.۰۴۳ ریالی بود.

این شرکت در ۷ ماه گذشته از سال جاری به درآمد ۷۶۳ میلیارد ریالی دست یافت که نسبت به عملکرد ۷ ماهه سال گذشته رشد ۲۲ درصدی را نشان می‌دهد. البته باید توجه داشت که این رشد تنها بابت افزایش ریالی نرخ فروش محصولات بوده؛ چرا که مقدار فروش با افت قابل توجه ۳۴ درصدی همراه شده است.

جای‌خالی سرب در

نگاهی به آمار فروش ماهانه "فزرین" حاکی از نوسان بالا دارد؛ هر چند که فروش مهر ماه سال ۹۸ کمتر از مهر سال ۹۷ بود اما؛ جهش بلند درآمدزایی در ماه‌های قبل از آن، اجازه عقبگرد به این شرکت را نداد.

گزارش آبان ماه این شرکت حکایت از آن دارد که بر اساس درخواست شرکت خریدار، کنسانتره سرب فروش رفته در شهریورماه، در ماه آبان عودت شد.

با توجه به سه محصول عمده تولید این شرکت، یعنی "کنسانتره روی"، "کنسانتره سرب" و "کانه آرائی هوی مدیا" میزان فروش ۱۵ میلیاردی را به ثبت رسانده و مجموع تولید ۸ ماهه این شرکت، ۸۶ میلیارد و ۶۱۱ میلیون تومانی را کسب کرده است.

بر اساس این گزارش، این معدنی در بخش کنسانتره روی با تولید ۳،۸۲۷ تن و با نرخ فروش ۲۶،۹۶۲،۶۱۵ ریال از خود برجای گذاشت ضمن آنکه کانه آرائی هوی مدیا نیز با تولید ۳،۲۷۰ تنی، نرخ فروش ۶۷۸،۲۸۷ ریالی را ثبت کرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: