تعداد بازدید : ۴۱۷
کد خبر : ۲۰۱۸۹۵
در راستای مسئولیت‌های اجتماعی؛
۱۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
سیمان تامین شستا در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود و حمایت از جامعه کارگری طبق این تفاهم نامه، تامین مالی بهسازی بخشی از این ورزشگاه کارگری را تقبل و مسئولیت اجرایی آن را به شرکت ایرانسازه واگذار کرد.

بهسازی ورزشگاه معتمدی توسط هلدینگ سیمان‌تامین شستا

به گزارش بورس نیوز، سیمان تامین شستا در راستای تعهد به مسئولیت‌های اجتماعی خود و حمایت از جامعه کارگری طبق این تفاهم نامه، تامین مالی بهسازی بخشی از این ورزشگاه کارگری را تقبل و مسئولیت اجرایی آن را به شرکت ایرانسازه واگذار کرد.
مطابق این موافقتنامه، بازسازی و یا احداث و نوسازی بخش‌هایی از مجموعه ورزشی شهید معتمدی با مصوبه هیات مدیره شستا و هیات مدیره سیمان تامین در مسیر اجرای مسئولیت‌های اجتماعی این بخش اقتصادی در سازمان تامین اجتماعی و وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی است.

در مراسم امضای تفاهمنامه، ابراهیم صادقی‌فر معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه امور اجتماعی، محمود ملکوتی‌خواه عضو موظف هیات مدیره شستا و رضا جمارانیان مدیرعامل سیمان تامین حضور داشتند.

درنهایت و پس از مرور توافقات انجام شده، تفاهمنامه مذکور با امضای احمد قاسمی مدیرعامل شرکت ایران سازه و حامد حاجی پور مدیر ورزشگاه کارگران امضا و مقرر شد تا در کمتر از یک هفته دیگر، عملیات اجرایی بهسازی با اولویت‌بندی اعلامی از سوی مدیران ورزشگاه معتمدی آغاز شود.

براین اساس، بهسازی این مجموعه دربخش زمین فوتبال، سالن کشتی و برخی اماکن دیگر این مجموعه تا قبل از شروع دوباره برنامه‌های ورزشی و فصل پرکاری مجموعه بهسازی خواهد شد.


گفتنی است، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی متولی این ورزشگاه بوده و ورزشگاه کارگران علاوه برمیزبانی مسابقات قهرمانی کارگران کشور، پایگاه مهمی برای جوانان و نوجوانان جنوب تهران در مسیر ورزش و قهرمانی است.

ورزشگاه کارگران شهید معتمدی یکی از قدیمی‌ترین ورزشگاه‌های تهران بوده که جهت استفاده عموم مردم و به ویژه کارگران کشور فعالیت دارد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: