تعداد بازدید : ۱۵۵۹
کد خبر : ۲۰۲۰۳۳
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۱ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج‌و‌نیم عصر امروز نیم‌نگاهی دارد به افراد زنبیل بدستی که در صف‌های عرضه کاسه‌وکوزه را سر تازه‌ورودها می‌شکنند تا آقای دوربینی که نسخه‌های عجیب می‌پیچد!

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، سخنگوی راه‌پله‌ها خبر آورده که اسم مدیرعامل یکی از شرکت‌ها که هنوز به‌عنوان موظف در وب‌سایت رسمی این شرکت پرحاشیه به چشم می‌آید، چند ماهی است که از کارتن این شرکت خارج شده و گویا تمامی پسوردهای سایت، در دست این مدیر بوده تا حالا حالاها کسی نتواند اسم این فرد را تغییر دهد.

پی‌زدن زیر انتخابات آینده

سخنگو که در جو انتخاباتی کاملا درگیر حواشی شده است، خبر آورده که با اوضاع نابسامانی که در راس قدرت اجرایی به آن گرفتار شدیم، برخی از چهره‌های مومن و انقلابی کاندیداتوری مجلس را رها کرده و به فکر زیرسازی برای انتخابات سال ۱۴۰۰ هستند؛ حال باید دید که این افراد تا آخرین هنگام ثبت‌نام به مجلس متعهد می‌مامنند یا خیر و البته کاندیدای احتمالی دیگری که فکر نمی‌کنیم هیچ فردی، دویدن‌های آقای وزیر اسبق در راهروهای وزارتخانه جلوی ورود سرزده رئیس جمهور سابق را فراموش کند.

زنبیل در صف‌ها، کاسه‌ها را شکستند

بورس و ما ادراک بورس؛ امروز روز عجیبی برای اهالی حافظ بود، از انباشت فشار تقاضای صبحگاهی تا زمانی که سطل تقاضاها ریخت و عرضه‌ها شدت گرفت؛ جالب‌تر آنجاست که برخی‌ عرضه‌کنندگان نیز سریعا پُست و توییت کردند که مانند دفعه قبل، کاسه و کوزه‌ها را سر سهامداران کم تجربه و تازه وارد شکستند! در حالی که در همان یکی دو ساعتی که عرضه زیاد بود و شاخص عقبگرد داشت و آقایان سرگرم معرفی مقصر بودند، تعدادی از حقوقی های محترم در صف فروش زنبیل گذاشته بودند.

به قول یکی از دوستان، خرید در مثبت ها و فروش در منفی ها را که همه بلدند؛ بعضی مدیران محترم سرمایه‌گذاری بد نیست گاهی کمی خلاقیت نشان دهند و نشان دهند جز ژست گرفتن، کار دیگری هم بلدند!

آقای دوربینی دولت

وقتی آقای دوربینی دولت، هنوز دلش می‌خواهد سخنگو باشد را چه کار باید کرد؛ جدیدا این آقا که در خصوص بنزین، مالیات و ... حرف می‌زند نگفته است که بذل و بخشش دولت بخاطر سلبریتی‌ها از جیب کدام قشر جبران می‌شود؛ راستی آقای دوربینی، دکترها، زیرزمینی‌ها و ... را گردن ملت نیندازید؛ البته بیشتر از بودجه دولت می‌ترسیم شاید نظام بودجه نویسی که قول تغییر آن را داده بودید امسال اجرایی شود و مردم به دولت یارانه دهند!

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: