تعداد بازدید : ۱۳۳۴
کد خبر : ۲۰۲۲۸۶
ساعت پنج و نیم عصر؛
۱۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۰
ساعت پنج و نیم امروز، نیم نگاهی دارد به مالیاتی که خرج فضای مجازی و سلبریتی‌ها در فضای انتخاباتی می‌شود تا تلفن بدست‌هایی که عمق بازار را هدف می‌گیرند.

۵.۵

به گزارش بورس نیوز، بازار چند روزی است که مثبت شده و اکثر کارشناسان و تحلیلگران به تداوم رشد بازار خوش‌بین هستند؛ مشروط بر آنکه دلواپسان، نگران روند بورس تهران نشوند و تلفن به دست نگیرند و دوستان شان را شریک دغدغه‌های پوچ‌شان کنند و دوستان محترم برای آسوده کردن خاطر دلواپسان، به فکر عمق بخشیدن به بازار سرمایه، نیفتند!

انتخابات، مالیات، سلبریتی

یکی از بحث های داغ این روزها، بحث مالیات است. از طرفی برخی آقایان که در ایام انتخابات بدجور بدهکار مرام سلبریتی‌ها شده‌اند، برای جبران این دین، دم از معافیت مالیاتی اصحاب فرهنگ و هنر می‌زنند و از سوی دیگر، بسیاری از این سینه‌سوختگان عرصه فرهنگ و هنر، علاوه بر دستمزدهای نجومی، درآمد هنگفتی از تبلیغات در فضای مجازی کسب می‌کنند.

اما گویا آقایان تصمیم دارند حالا که بار کسری بودجه بر دوش اقشار ضعیف افکنده شده، کمی این بار را سنگین‌تر کنند و کارگران و کارمندان مالیات بیشتری دهند و به جایش، هنرمندان یا همان طبقه به اصطلاح حساس جامعه، فشاری متحمل نشوند. البته این طبقه حساس هم جایی دیگر تلافی این حاتم بخشی آقایان را کرده و باز، رنگی دیگر به تن می‌کنند تا مردم فریبی کنند. در نهایت هم هر وقت کیسه‌شان پر شد و به تاریخ انقضا نزدیک شدند، راهی کانادا می‌شوند؛ ای کاش یاد می‌گرفتیم هر شخص در حوزه تخصصی خودش اظهارنظر کند و ضمنا هوس بذل و بخشش اگر کردیم، از جیب مردم مایه نگذاریم.

تکذیب و تایید انتخاباتی

امروز خبر استعفای یکی از آقایان مطرح شد. کمی بعد این بزرگوار این استعفا را تکذیب کرد و گفت، نگران نباشید که هستم!
ساعتی بعد یکی از اهالی بهارستان در حال ثبت نام در حوزه انتخاباتی خود سلفی گرفت و نوشت، استعفا صحت دارد و الکی تکذیب می کنند!
به نظر می رسد بعضی آقایان هر وقت حوصله شان سر می رود، نقشه می کشند تا اسباب سرگرمی خودشان را فراهم کنند؛ خدا قوت دلاوران...

بازداشتی دیگر

طبق شایعات رسیده، علی‌اصغر پیوندی پسر عمه حسن روحانی که قصد خروج از کشور به مقصد ژنو را داشت ازسوی سازمان اطلاعات سپاه بازداشت شد.

 

فردوسی
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۹/۱۳
ظاهرا دولت روحانی رکورد دار فساد و باند بازی فامیلی هستش ...بعد از دیواندری رئیس بانک ملت و حسن فریدون برادر روحانی و چندین و چند فامیل از این هزار فامیل رئیس جمهور حالا حالا ها باید منتظر اخبار شگفت انگیز از این خانواده محترم باشیم.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: