تعداد بازدید : ۷۵۹
کد خبر : ۲۰۲۴۶۲
کارشناس بازار سرمایه:
۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
شاید بتوان گفت مهمترین موضوعی که رفته‌رفته فعالان بازار سرمایه به آن واکنش نشان خواهند داد، موضوعات مرتبط با بودجه سال آینده است.

بودجه، مساله که فعالان بازار سرمایه واکنش نشان می دهند

به گزارش بورس نیوز، منصور کریمی درخصوص روند بازار سرمایه اظهار کرد: پس از اصلاح قیمتی که در هفته‌های گذشته در کلیت بازار سرمایه اتفاق افتاد، این بازار دوباره روند رو به رشد خود را آغاز کرده و کمی متعادل و تا حدودی آرام پیش می‌رود.

وی افزود: با نگاهی به وضعیت نماد‌های معاملاتی مشاهده خواهیم کرد که بیشتر نماد‌ها در حال عبور از سقف‌های قبلی خود قبل از ریزش هستند که در این میان نماد‌های معاملاتی مربوط به شرکت‌های کوچک اقبال بیشتری را از سوی سرمایه‌گذاران به سمت خود جلب کرده است.

کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: بازار سرمایه روند رو به رشدی را دارد و نگرانی خاصی نیز آن را تهدید نمی‌کند. با توجه به کاهش التهابات موجود در فضای سیاسی کشور و سطح بین‌المللی، به نظر می‌رسد این روند ادامه‌دار باشد.

کریمی خاطرنشان کرد: شاید بتوان گفت مهمترین موضوعی که رفته‌رفته فعالان بازار سرمایه به آن واکنش نشان خواهند داد، موضوعات مرتبط با بودجه سال آینده است.

وی بیان کرد: در مجموع بازار سرمایه وضعیت متعادلی را داشته و در حال پیشرفت به سمت مسائل بنیادی شرکت‌ها است.

کارشناس بازار سرمایه گفت: پیش بینی می‌شود با توجه به موارد اشاره شده روند متعادل و رو به رشد این بازار ادامه داشته باشد و البته در این میان خبر‌های مختلف مربوط به صنایع و شرکت‌های مختلف می‌تواند سمت و سوی این معاملات را تغییر دهد که این تغییر شدید نخواهد بود.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: