تعداد بازدید : ۱۳۳۸
کد خبر : ۲۰۲۸۸۶
مدیرعامل شرکت بیمه دی عنوان کرد: 
۲۰ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۴
صنعت بیمه را می‌توان پوشش دهنده ریسک جامعه و یکی از مبنای توسعه یافتگی شرکت‌ها عنوان کرد. محور‌های این صنعت، جان، مال و مسئولیت بوده که همواره در جوامع پیشرفته و در حال پیشرفت مطرح است.
 
مطالبات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی این بیمه گر
 
به گزارش بورس نیوز، محمدرضا کشاورز مدیرعامل شرکت بیمه دی در نشست خبری این مجموعه اظهار داشت:" بیمه گر"باید "بیمه گری" انجام دهد، این به معنی آن است که از زمان شروع قرارداد در حوزه درمان، باید سامانه‌ای در بستر الکترونیکی برای ارائه خدمت؛ تیمی منسجم و قوی در جهت آنالیز و ارزیابی و قرارداد با مراجع درمانی فراهم کند که تمامی این امور توسط بیمه دی انجام شده است.

وی در خصوص نارضایتی‌های مطرح شده گفت: اگر نارضایتی از جنس ارائه خدمت و کار بیمه گری وجود داشته باشد، تمامی انتقاد‌ها پذیرفته و اصلاح خواهد شد، اما اگر موضوعی را مورد قضاوت قرار دادیم باید به صورت کلی و تمام ابعاد و جوانب آن بررسی شود. 

کشاورز افزود: سرانه هر نفر طبق قرارداد سال ۹۶، تقریبا ۹۹ هزارتومان، سال ۹۷، ۱۴۵ هزار تومان و قراداد سال ۹۸، ۱۶۷ هزار تومان بوده است.

مدیرعامل شرکت بیمه دی به موضوع مطالبات این شرکت اشاره کرد و اظهار داشت:شرکت بیمه دی به عنوان بیمه گر تلاش کرده که حق بیمه خود را مطالبه کند و بیمه گذار ملزم به پرداخت حق بیمه خواهد بود. لازم به ذکر است پیگیری‌هایی در قالب ظرفیت‌های موجود در جهت وصول حق بیمه انجام شده است. 

وی میزان طلب شرکت را مبلغ ۲۵۰۰ میلیارد تومان عنوان کرد و گفت: نکته جالب اینجاست که شرکتی با این میزان طلب، هنوز در حال ارائه خدمات است. 
 
 
مطالبات ۲۵۰۰ میلیارد تومانی این بیمه گر

مدیرعامل شرکت بیمه دی با اشاره به شرایط اقتصادی کشور اظهار داشت: مشکل تامین منابع وجود دارد که در جهت وصول مطالبات شرکت و دریافت حق بیمه، سه روش به دولت و بیمه گذار پیشنهاد شده است: ۱ – دریافت وجه نقد ۲- اسناد خزانه اوراق مشارکت ۳- سهامی که دولت در رابطه با شرکت‌های دولتی داره واگذار می‌کنه به بخش خصوصی.

وی ادامه داد: روشی مطلوب است که قابلیت نقد شوندگی بیشتری داشته باشد. موضوع ملک به شکلی است که در فروش و مزایده ممکن است ایجاد مشکل کند و راهی مناسب برای دریافت مطالبات نیست. در خصوص اسناد خزانه نیز نامه مکتوب ارسال و در حال پیگیری است. 

کشاورز اضافه کرد: قرارداد سال ۹۶، ۲۰۰۰ میلیارد تومان، سال ۹۷، در قراردادی ۱۳ ماهه به مبلغ ۳۲۰۰ میلیارد تومان و در سال ۹۸ نیز به همان صورت ۱۳ ماهه به مبلغ ۳۵۰۰ میلیارد تومان بوده است. 
وی در پایان گفت: در گزارشات اعلام شده به بورس سقف سود حداقل ۲۰۰ میلیارد تومان پیش بینی می‌شود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: