تعداد بازدید : ۱۰۴۷
کد خبر : ۲۰۴۲۹۲
در رویداد استانی جشنواره وب و موبایل ایران مطرح شد:
۰۷ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
فضا به گونه‌ای رقم خورده که عدم دخالت مسئولین دولتی، نتایج را به سمت بهتر شدن پیش خواهد برد چرا که برخی دخالت ها، عاملی برای نابودی انگیزه هاست.

 

تکمیلی گزارش بابلسر

دولت دخالت نکند تا انگیزه‌ها زنده بمانند
امیر حسین صادقی، راهبر سرمایه گذاری و نوآوری شرکت پرداخت الکترونیک سداد در بررسی شرایط استان مازندران گفت: در این استان صنعت گردشگری وجود ندارد.

وی ادامه داد: این امر به تنهایی می‌تواند موضوعی تاسف بار برای تمامی افرادی باشد که در زمان مناسب آینده نگری نداشتند.

وی به شرایط مناسب و قابل پرورش استان مازندران اشاره داشت و گفت:فضا به گونه‌ای رقم خورده که عدم دخالت مسئولین دولتی، نتایج را به سمت بهتر شدن پیش خواهد برد چرا که برخی دخالت ها، عاملی برای نابودی انگیزه هاست.

تکمیلی گزارش بابلسر


زیرساخت‌ها نیاز به توجه دارد
شایان شلیله، بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در خصوص قطعی اینترنت گفت: باید به راهکار‌های بعد از قطع اینترنت فکر کرد.

وی ادامه داد: مبحث مهم در این میان "زیرساخت " و ارتباط بین نهاد‌های فعال است.

شلیله تصریح کرد: بخشی از زیرساخت‌ها در اختبار دولت بوده و به اشتباه با نام اینترنت ملی شناخته شده است. مسئله اینجاست که برخی زیرساخت‌های مهم در داخل کشور وجود نداشته و این امر ایجاد مشکل می‌کند.

بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران در خصوص اکوسیستم‌های بومی اظهار داشت: به جز تهران، دیگر شهر‌ها امکاناتی حتی بیشتر از پایتخت دارند، نیروی کاری قیمت پایین تری داشته و راه اندازی یک کسب و کار نیز هزینه کمتری می‌برد.

وی ادامه داد: پیشنهادی که می‌توان داشت پیدا کردن مدل تجاری (business model) شهر مورد نظر بوده ونکته مهم این است که قابلیت گسترش در فضای شهری و در سطح دیگر شهر‌ها را نیز داشته باشد.

شلیله در پایان عنوان کرد: یافتن نیروی انسانی و افراد فعال نیز از نکات مهم این روش خواهد بود.

چالشی مهم در حفظ نیروی فنی

کامیار راد، مدیرعامل اوبن اوریجین در خصوص قطعی اینترنت عنوان کرد: بعد از این اتفاق، می‌توان گفت اکثر نیرو‌ها به فکر مهاجرت از ایران هستند.

وی ادامه داد: حفظ نیروی فنی در تیم، یکی از چالش‌های مهم در این زمینه است.

راد همچنین با اشاره به تفاوت زیاد اکوسیستم استان مازندران با سایر استان‌ها گفت: لازم است استراتژی و برنامه ریزی‌های خاصی در بررسی چالش‌های اکوسیستم استان مازندران چیده شود.

به گزارش بورس نیوز، در پایان سه استارتاپ "سمیار"، "حمل ۲۴" و "بای مانی" به عنوان برگزیدگان جشنواره وب و موبایل ایران در شهر بابلسر، تندیس دریافت کردند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: