تعداد بازدید : ۹۵۷
کد خبر : ۲۰۵۰۸۳
کسب سود ۵۰ میلیارد ریالی در سال ۱۳۹۸ ثبت شد؛
۱۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۹
مرحله دوم افزایش سرمایه نیز که زمان اجرایی آن به مدت دو سال به هیات مدیره شرکت تفویض شده است، به میزان ۳.۰۰۰ میلیار ریال صورت خواهد گرفت.

کسب سود ۵۰ میلیارد ریالی در سال ۱۳۹۸

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری صنعت بیمه در سال مالی منتهی به ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ و بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی شده، سود خالص ۵۰ میلیارد و ۵۳۱ میلیون ریالی را محقق کرده است.

این سود شامل مبلغ ۱۸.۴ میلیارد ریال سود سهام دریافتی از شرکت‌ها و همچنین مبلغ ۷۱ میلیارد و ۶۷۶ میلیارد ریال درآمد از محل سود ناشی از فروش سرمایه‌گذاری‌ها بوده است.

لازم به ذکر است، ارزش پرتفوی بورسی شرکت در پایان آذر ماه سال جاری به ۲۹۲ میلیارد و ۵۹۳ میلیون ریال رسیده است که نشان‌دهنده بیش از ۵۰ میلیارد ریال مازاد ارزش پرتفوی بورسی است. همچنین ارزش پرتفوی غیر بورسی این شرکت در این تاریخ به بیش از ۱.۱۴۸ میلیارد ریال رسیده که این پرتفوی عمدتا شامل املاک و مستغلات به ارزش ۷۹۴ میلیارد ریال، ۱۷۳ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در ۳۳.۶ درصد از سهام شرکت خدمات مهندسی مشاور ایران و همچنین ۱۱۳ میلیارد ریال بابت سرمایه‌گذاری در ۲۳.۷ درصد از سهام شرکت توسعه عمران بیمه بوده است.

بر اساس مصوبات مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت، افزایش سرمایه ۵۶۷ درصدی این شرکت تصویب شد. این افزایش سرمایه در دو مرحله و از محل آورده نقدی، مطالبات و سود انباشته صورت می‌گیرد. در مرحله اول این افزایش سرمایه که به مبلغ ۱.۲۵۰ میلیارد ریال صورت می‌گیرد، سرمایه ثبتی شرکت به میزان ۱۶۷ درصد افزایش خواهد یافت. مبلغ ۱.۰۲۵ میلیارد ریال از محل آورده نقدی و مطالبات و مبلغ ۲۲۵ میلیارد ریال از محل سود انباشته صورت می‌گیرد.

مرحله دوم افزایش سرمایه نیز که زمان اجرایی آن به مدت دو سال به هیات مدیره شرکت تفویض شده است، به میزان ۳.۰۰۰ میلیار ریال صورت خواهد گرفت. تمامی منابع مالی مورد نیاز این مرحله از افزایش سرمایه از محل آورده نقدی و مطالبات سهامداران صورت می‌گیرد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: