تعداد بازدید : ۱۰۹۸
کد خبر : ۲۰۵۲۰۰
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز؛
۱۷ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۵
حقوقی ها با توجه به قیمت های مناسب، سهم های درستی را خریدند و روزهای آتی نیز این روند ادامه خواهد داشت

حمیدرضا مهرآور مدیرعامل کارگزاری بانک سامان در خصوص ارزیابی از روند بازار سرمایه به بورس نیوز اظهارکرد: اتفاق تلخ این روزها و شهادت سپهبد سلیمانی تاثیری آنچنانی بر روند بورس نگذاشت و بازار از این حیث قرمز پوش نبود.

وی ادامه داد: "بورس" نگران عکس‌العمل‌های ناشی از ریزش شاخص از سوی سرمایه‌گذاران بود که با حمایت حقوقی‌ها روند شاخص از آن بُعد منفی درآمد.

کارشناس بازارسرمایه افزود: تا زمانی که اتفاق ویژه‌ای در کشور اجرایی نشود و کار خاصی پیش نیاید، بازار سرمایه با کاهش مواجه نخواهد شد و روند سهم‌ها و سودآوری حاصل از آنها، منفی نیست اما؛ عکس‌العمل سهامدار و بازار از خود نشان می‌دهند، می‌تواند جهت بازار را تغییر دهد؛ از سوی دیگر نیز حقوقی‌ها با توجه به قیمت‌های مناسب، سهم‌های مناسبی را خریدند و روزهای آتی نیز این روند را ادامه خواهند داد.

وی در پایان بیان کرد: هنگامی که میزان فروش از نسبت وجود تقاضا در بازار پیشه بگیرد، شاخص با افت مواجه خواهد شد اما؛ لازمه پیشبرد بازار، شاخص نیست.

مهرآور در پایان خاطرنشان کرد: تا‌زمانی‌که سهم‌ها خریداری شده و این نرخ‌ها برای اشخاص حقوقی جذاب باشد، بازار می‌تواند خود را از این وضعیت رها کند و این نکته مثبت آن است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: