تعداد بازدید : ۱۲۳۳
کد خبر : ۲۰۶۰۴۷
بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران مطرح کرد:
۲۲ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۳
میلاد احرام پوش در بررسی رویداد هفت شهر گفت: با پایان یافتن این رویداد در شهر شیراز، در سال آینده نیز هفت شهری دیگر را خواهیم داشت.
به گزارش خبرنگار بورس نیوز، وی هدف از برگزاری این رویداد را ترقی و رشد کسب و کار‌های کوچک عنوان کرد و افزود: سعی شد "ایران، فقط تهران نیست" در عمل نشان داده شود.

احرام پوش با اشاره به اختتامیه جشنواره وب و موبایل در هفته پایانی بهمن ماه جاری اظهار داشت: "تسهیل پذیری برای توان یاب ها" و معرفی سایت‌هایی که فرآیند دسترسی را برای توان یاب‌ها تسهیل کرده باشند از نکات مهم این جشنواره به شمار می‌روند.

وی ادامه داد: میزان رشد کسب و کار‌ها، با دسترسی راحت به اینترنت افزایش یافته است. 

در نمودار زیر نرخ مشتریان کسب و کار‌های آنلاین در سال ۹۷ مشخص شده است. 
 

احرام پوش به توضیح رتبه بندی اپلیکیشن‌ها براساس درصد کاربران پرداخت و گفت: طبق آمار منتشر شده توسط کافه بازار، این درصد‌ها براساس میزان علاقه افراد در استفاده منتشر شده است. 
 

بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران همچنین در بررسی آمار رشد زیر ساخت تجارت الکترونیک طی سال‌های ۹۴ الی ۹۷ اظهار داشت: دسترسی گسترده وابستگی رو به رشدی به اینترنت را ایجاد کرده است. در مقایسه با سال ۹۴ افراد، ۳۸ درصد بیشتر معتقدند که بدون اینترنت روی موبایل خود نمی‌توانند زندگی کنند. 

وی افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد میزان دسترسی به اینترنت با ۴۹ درصد و استفاده از تلفن هوشمند نیز با ۷۰ درصد رشد همراه بوده است.
 

بنیانگذار جشنواره وب و موبایل ایران استان شیراز را در حوزه کسب و کار صدرنشین اپلیکیشن‌های کاربردی عنوان کرد و افزود: اکوسیستم شیراز فعال بوده و ساکنان به این شهر ارق زیادی دارند به طوریکه شاهد رشد هر چه بیشتر این اکوسیستم در آینده خواهیم بود.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: