تعداد بازدید : ۸۱۴
کد خبر : ۲۰۶۵۵۶
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین خبر داد؛
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدرتامین گفت: پس از برگزاری جلسات متعدد و کاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیکو تصمیم گرفتیم که شتابدهنده بخش معدن را با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی کنیم که به عنوان نخستین شتاب دهنده تا پایان سال راه اندازی خواهد شد.

 

راه اندازی نخستین شتابدهنده تا پایان سال
به گزارش بورس نیوز، غلامرضا سلیمانی،  درخصوص نهضت بومی‌سازی قطعات اظهار کرد: بومی‌سازی قطعات یکی از اولویت‌های کلیدی در تاصیکو بوده و این کار در دستور کار همکاران ما در شرکت‌های تابعه قرار گرفته و تا به امروز اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

وی افزود: با توجه به گستردگی فعالیت‌های برخی از شرکت‌های تابعه سیاست پیاده‌سازی ایده‌های نوین و برقراری ارتباط مستقیم دانشگاه با صنعت در برنامه کاری شرکت‌ها قرار گرفته و در حال حاضر گزارش‌های قابل قبولی در این راستا کسب کردیم که در روز افتتاحیه شتابدهنده اعلام و رونمایی خواهیم کرد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین ادامه داد: شرکت‌های تابعه با اتکا به دانش جوانان ایرانی توانستند از خروج ارز از کشور جلوگیری کنند و براساس اعلام صاحبنظران و متخصصان قطعات بومی‌سازی شده کیفیتی مشابه قطعات وارداتی دارند.

سلیمانی خاطرنشان کرد: پس از برگزاری جلسات متعدد و کاربردی با هیات مدیره و مدیران تاصیکو تصمیم گرفتیم که شتابدهنده بخش معدن را با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان راه اندازی کنیم که به عنوان نخستین شتاب دهنده تا پایان سال راه اندازی خواهد شد.

وی در خصوص عملکرد ۹ ماه شرکت‌های تابعه تاصیکو توضیح داد: بررسی عملکرد شرکت‌های تابعه به اتمام رسیده و گزارش آن در روز‌های آینده از سوی روابط عمومی صدرتامین به رسانه‌ها اعلام خواهد شد.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با اشاره به آخرین وضعیت سهام تاصیکو گفت: سود هر سهم در پایان سال ۲ برابر خواهد بود و این را به سهامداران وعده داده ایم که عمل خواهیم کرد. همه مدیران تاصیکو مطابق برنامه اقدامات را در دستور کار خود قرار داده اند و سهامداران با خیال آسوده از سهم خود نگهداری کنند.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: