تعداد بازدید : ۷۱۱
کد خبر : ۲۰۶۶۲۶
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس:
۲۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: میزان کسری برنج کشور فقط در یک سال ۵۰۰ هزار تن بوده، اما در شرایط فعلی حدود ۲ میلیون تن برنج وارد کشور شده که این موضوع تاثیر بدی بر کشاورزان کشور می‌گذارد.

میزان کسری برنج در سال فقط۵۰۰ هزار تن است

به گزارش بورس نیوز، محمد صادق حسنی جوریابی دررابطه با اوضاع واردات برنج به کشور، اظهار کرد: در چهار سال گذشته بار‌ها اعلام کرده‌ام که برای واردات برنج هیچگونه برنامه‌ای نداریم و تنها سود و رانت بر روی آن اثر می‌گذارد.

وی افزود: با وجود همه مسائل میزان کسری برنج کشور فقط در یک سال ۵۰۰ هزار تن بوده، اما در شرایط فعلی حدود ۲ میلیون تن برنج وارد کشور شده که این موضوع تاثیر بدی بر کشاورزان کشور می‌گذارد.

نماینده مردم رشت در خانه ملت تاکید کرد: موضوع واردات برنج بیش از نیاز کشور به نوعی ظلم و جنایت علیه کشاورزان محسوب می‌شود. رانت حاصل از واردات برنج به جیب افرادی می‌رود که به دولت و معاونین وزیر جهاد کشاورزی متصل هستند. سوال من از وزیر جهاد کشاورزی درخصوص عملکرد زیرمجموعه وزارت جهاد کشاورزی بود.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس، گفت: در حال حاضر به دلیل عملکرد ضعیف معاونین وزارت جهاد کشاورزی و میزان واردات برنج، قیمت آن بیش از اندازه در حال کاهش است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: