تعداد بازدید : ۲۱۸۰
کد خبر : ۲۰۶۷۳۷
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز تاکید کرد:
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات گفت: پیش بینی تورم در سال آتی، افزایش تجدید ارزیابی دارایی‌ها و نقدینگی محرک‌های بازار برای سرمایه گذاری است.

موج نقدینگی جدید، اجازه اصلاح بورس را نمی‌دهد

محمد ثریانژاد، مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات درخصوص وضعیت بازار در هفته گذشته و آتی به بورس نیوز گفت: جو بازار به موجب خبر‌هایی که در رابطه با تنش میان ایران و آمریکا و برجام وجود دارد، سهامداران را با تردید مواجه کرده و متناسب با آن نیز واکنش‌ها دریافت شد.

وی افزود: از طرفی با توجه به رکود و به سقف رسیدن انتظارات در بازار‌های موازی، بازارسرمایه با نقدینگی بالایی مواجه که این موضوع، موجب ثبت رکورد قیمت‌های سهام در تابلوی معاملاتی شد.

ثریانژاد تصریح کرد: یکی دیگر از محرک‌های بازار، پیش‌بینی تورم در سال آینده و افزایش تجدید ارزیابی دارایی‌ها در برخی نماد‌های مهم بازار و در گروه‌های مختلف بود که توصیه می‌شود سرمایه‌گذاران بر سهم‌های بنیادی و آن‌هایی که به طور مستمر جریان نقدینگی در آنها رواج دارد، متمرکز شوند.

مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات درخصوص ارزیابی هفته پیش روی بازار گفت: موج عظیم نقدینگی که وارد بازار شده اجازه اصلاح را به بازار نمی‌دهد، برجام ادامه دار خواهد بود و ممکن است بازار را با اصلاحاتی مواجه کند که می‌توان تردید سهامداران را حداقل در معاملات شاهد بود.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
حجم مبنا را بردارید اجازه بدین عرضه و تقاضا قیمتها را تعیین کنن بابا بکی باید بگیم حجم مبنا فساد زاست و من داروردی ایست و درهیچ کجا این حجم مبنا نداریم حداقل در شرایط رشد بازار حذفش کنید در شرایط ریزش اجراییش کنید این یعنی کمک به سهام دار
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۰۱ - ۱۳۹۸/۱۲/۱۸
حجم مبنا در بورس و فرابورس برداشته شود ولی در بازار پایه اعمال شود و فقط شامل بازار پایه حجم مبنا شود
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: