تعداد بازدید : ۱۴۶۲
کد خبر : ۲۰۸۱۶۷
سود ۳۰ریالی به ازای هر سهم بدست آمد؛
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
بر اساس گزارش مربوط به صورت وضعیت پرتفوی دی ماه، این شرکت در ماه گذشته سود ۱۶ میلیارد ریالی ناشی از فروش سهام شناسایی کرده است.

کسب سود ۳۰ ریالی به ازای هر سهم در عملکرد ۳ ماهه

 

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری صنعت بیمه بر اساس صورت‌های مالی سه‌ماهه حسابرسی نشده منتهی به پایان آذر ماه سال جاری موفق به کسب سود خالص ۲۲ میلیارد و ۲۹۱ میلیون ریالی شده که این میزان سود معادل ۳۰ ریال به ازای هر سهم است.

ترکیب درآمد‌های کسب شده این شرکت در این دوره شامل ۱۹.۶ میلیارد ریال سود ناشی از فروش سرمایه‌گذاری ها، ۱۱ میلیارد ریال سود ناشی از سرمایه‌گذاری در سپرده‌های بانکی و اوراق بهادار با درآمد ثابت و همچنین ۱.۶ میلیارد ریال سود سهام شرکت‌های سرمایه‌پذیر است.

همچنین بر اساس گزارش مربوط به صورت وضعیت پرتفوی دی ماه، این شرکت در ماه گذشته سود ۱۶ میلیارد ریالی ناشی از فروش سهام شناسایی کرده است.

جمع ارزش بازار پرتفوی بورسی این شرکت تا پایان دی ماه به ۷۱۳ میلیارد ریال افزایش یافته که این مبلغ مازاد ۱۶۱ میلیارد ریالی را نسبت به بهای تمام شده پرتفوی نشان می‌دهد.

همچنین، پرتفوی غیربورسی این شرکت تا پایان دی ماه سال جاری به ۱.۲۹۴ میلیارد ریال رسیده است. بخش عمده پرتفوی غیربورسی این شرکت شامل املاک و ساختمان به ارزش دفتری ۷۹۳ میلیارد ریال است. در واقع بخش مهمی از اضافه ارزش پرتفوی این شرکت مربوط به رشد قیمت املاک و ساختمان‌های این شرکت است.
این شرکت در حال حاضر افزایش سرمایه ۱.۲۵۰ میلیارد ریالی را در دستور کار خود دارد.

کسب سود ۳۰ ریالی به ازای هر سهم در عملکرد ۳ ماهه

با ثبت این افزایش سرمایه، مبلغ ثبت شده سرمایه شرکت از ۷۵۰ میلیارد ریال به ۲.۰۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید. استفاده از فرصت‌های سرمایه‌گذاری جدید از جمله دلایل اصلی این افزایش سرمایه ذکر شده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.