تعداد بازدید : ۱۵۵۴
کد خبر : ۲۰۹۵۲۴
بینانگذار آواگیمز در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد: 
۲۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۳
"محتوی" در درجه نخست از مهم‌ترین اولویت‌ها بوده اما؛ تجربه‌ای که وب‌سایت برای مخاطب ایجاد می‌کند را می‌توان از معیار‌های اساسی دانست.
 
همگامی
 
حسین مزروعی بنیانگذار آواگیمز در ارزیابی مرحله داوری دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به بورس نیوز گفت: با توجه به تعداد وب سایت‌های حاضر در جشنواره کاری مهم و البته سخت خواهد بود.

داور دوازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران به پروسه مفصل این جشنواره از گذشته اشاره داشت و افزود: پشت سر گذاشتن مراحل زیاد اکنون به ایستگاه داوری رسیده و ترکیب جمعیت داور‌ها به لحاظ تعداد و تخصص‌های متنوع نتیجه قابل اعتمادی را رقم خواهد زد.

وی یکی از نکات مهم و تاثیرگذار در داوری را "تجربه " عنوان کرد و گفت: "محتوی" در درجه اول مهم است، اما تجربه‌ای که وب سایت برای مخاطب ایجاد می‌کند را می‌توان یکی از مهمترین معیار‌ها دانست. 

مزروعی ادامه داد: دسترسی سریع بنا به درخواست کاربر و اینکه چه تجربه‌ای متناسب با نوع فعالیت وب سایت برای مخاطب ایجاد می‌شود باید در یک راستا عمل کند.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: