تعداد بازدید : ۳۰۰۷
کد خبر : ۲۱۰۰۷۹
بنیانگذار بینج‌بار در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
سرمایه‌گذاری یکی از ارکان اصلی برای بقای یک استارتاپ به شمار می‌رود.
 
 
به گزارش بورس نیوز، "بینج بار" اولین سامانه فروش مستقیم برنج توسط کشاورزان در ایران بوده که کشاورز را بدون واسطه به مصرف کننده نهایی ارتباط می‌دهد. 

امیرحسین رضایی مدیرعامل و بنیانگذار بینج بار در خصوص نحوه شکل‌گیری این استارت‌آپ به بورس‌نیوز گفت: با توجه به بازار ناعادلانه در بخش توزیع محصولات کشاورزی از جمله برنج، ایده راه‌اندازی این سامانه شکل گرفت.

وی ارتباط اولیه با کشاورزان را از سختی این کار دانست و افزود: از دهیاری‌ها کمک خواستیم، اما جوابی نگرفتیم، کشاورزان نیز در ابتدا ممانعت می‌کردند اما؛ با توجه به مشکلاتی چون" دلالی" و "قیمت پایین خرید" که در کار خود مواجه بودند و با شنیدن روند کار، موانع برطرف شد و اکنون خود حضوری به دفتر مراجعه می‌کنند.
 
 

وی در خصوص نحوه جلب اعتماد کشاورزان گفت: مهم‌ترین نکته "پشتیبانی فنی ترویجی" است چرا که در هر مرحله از کشت افراد متخصص در تیم به راهنمایی و آموزش وی و همچنین یادآوری به موقع فعالیتی خاص در کار کشاورز پرداخته و در طول زمان جلب اعتماد صورت گرفت.

این فعال حوزه استارت‌آپی در خصوص حمایت‌های دولتی عنوان کرد: ما شاهد کمک‌های معنوی دولت بودیم، اما یکی از مهم‌ترین نکات برای بقای یک استارتاپ "سرمایه گذاری " است.

وی افزود: تهیه کردن اعتبار و سرمایه‌گذار امری مهم برای بقای استارتاپ‌ها بوده که در کنار دیگر نکاتی، چون امید و همکاری گروهی الزامی است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: