تعداد بازدید : ۲۷۸۲
کد خبر : ۲۱۰۰۷۹
بنیانگذار بینج‌بار در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۷
سرمایه‌گذاری یکی از ارکان اصلی برای بقای یک استارتاپ به شمار می‌رود.
 
 
به گزارش بورس نیوز، "بینج بار" اولین سامانه فروش مستقیم برنج توسط کشاورزان در ایران بوده که کشاورز را بدون واسطه به مصرف کننده نهایی ارتباط می‌دهد. 

امیرحسین رضایی مدیرعامل و بنیانگذار بینج بار در خصوص نحوه شکل‌گیری این استارت‌آپ به بورس‌نیوز گفت: با توجه به بازار ناعادلانه در بخش توزیع محصولات کشاورزی از جمله برنج، ایده راه‌اندازی این سامانه شکل گرفت.

وی ارتباط اولیه با کشاورزان را از سختی این کار دانست و افزود: از دهیاری‌ها کمک خواستیم، اما جوابی نگرفتیم، کشاورزان نیز در ابتدا ممانعت می‌کردند اما؛ با توجه به مشکلاتی چون" دلالی" و "قیمت پایین خرید" که در کار خود مواجه بودند و با شنیدن روند کار، موانع برطرف شد و اکنون خود حضوری به دفتر مراجعه می‌کنند.
 
 

وی در خصوص نحوه جلب اعتماد کشاورزان گفت: مهم‌ترین نکته "پشتیبانی فنی ترویجی" است چرا که در هر مرحله از کشت افراد متخصص در تیم به راهنمایی و آموزش وی و همچنین یادآوری به موقع فعالیتی خاص در کار کشاورز پرداخته و در طول زمان جلب اعتماد صورت گرفت.

این فعال حوزه استارت‌آپی در خصوص حمایت‌های دولتی عنوان کرد: ما شاهد کمک‌های معنوی دولت بودیم، اما یکی از مهم‌ترین نکات برای بقای یک استارتاپ "سرمایه گذاری " است.

وی افزود: تهیه کردن اعتبار و سرمایه‌گذار امری مهم برای بقای استارتاپ‌ها بوده که در کنار دیگر نکاتی، چون امید و همکاری گروهی الزامی است.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: