تعداد بازدید : ۴۶۲۹
کد خبر : ۲۱۰۱۲۱
تجارت سودساز در دست سهامداران این شرکت؛
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۰
مجمع سالانه «تاپکیش» برای سهامداران آورده مطلوبی داشت و گزارش‌ها از سالی نکو حکایت می‌کند.

«تاپکیش» روی خط رایتل رفت

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت «تجارت الکترونیک پارسیان کیش» ۲۶ بهمن ماه سال جاری مجمع عمومی عادی سالیانه را برگزار کرد و از ۱۰۰۵ ریال سود محقق شده، ۵۰۰ ریال را بین سهامداران خود تقسیم کرد.

این شرکت همواره در سال‌های اخیر درصد بالایی از سود محقق شده را به عنوان سود نقدی تصویب کرد و در واقع، مجامع سالانه «تاپکیش» برای سهامداران همواره از جذابیت مطلوبی برخوردار بوده است. از طرف دیگر، سهامداران حقیقی خیلی زود به سود نقدی خود می‌رسد و سود تقسیمی سال مالی ۹۸ را می‌توانند از ۲۰ اسفند ماه دریافت کنند.

«تاپکیش» روی خط رایتل رفت

«تاپکیش» در سال مالی منتهی به آذر ماه ۹۸ موفق شد درآمد‌های خود را با رشد قابل توجه ۲۴۲ درصدی، به ۳۸۹۵ میلیارد ریال افزایش دهد. به تازگی نیز از انعقاد قرارداد فروش تعداد ۱۰,۰۰۰ دستگاه کارتخوان سیار خبر داد.

در سال‌های اخیر با وجود کاهش درآمد‌های شرکت، همواره سود خالص روند رو به رشد داشته و اجازه افت سودآوری داده نشد. انتظار می‌رود با توجه به صعود یکباره درآمد‌ها در سال مالی ۹۸ و انعقاد قرارداد‌های جدید در سال مالی جاری، روند صعودی درآمدزایی «تاپکیش» ادامه داشته باشد.

«تاپکیش» روی خط رایتل رفت

شرکت «تاپکیش» در حوزه‌های مختلف عملکرد مطلوبی داشته است؛ با بهره گیری از تکنولوژی روز چاپ و برش، کل نیاز کاغذ دستگاه‌های پایانه فروش (POS) شرکت تجارت الکترونیک پارسیان را تأمین کرده است.

شرکت تجارت الکترونیک پارسیان، بیش از ۱۶ درصد از تراکنش‌های شبکه پرداخت الکترونیک کشور را در اختیار دارد. در همین راستا، راه اندازی سومین خط تولید رول کاغذ حرارتی جهت توسعه بازار جزو برنامه‌های سال مالی ۹۹ قرار گرفته است.

«تاپکیش» روی خط رایتل رفت

در حوزه صدور کارت در سال مالی ۹۸ بیش از ۲ میلیون انواع کارت صادر شد. به علاوه، در جهت گسترش فعالیت‌های خود و توسعه بازار، به حوزه تولید و فروش سیم کارت ورود کرد و در کنار آن، به عرصه پروژه‌های سامانه حمل و نقل هوشمند و دریافت و پرداخت الکترونیکی عوارض، پا گذاشت.

«تاپکیش» سه طرح و پروژه بزرگ در دست اجرا دارد؛ پروژه سپندار جهت اجرای سامانه‌های پرداخت نوین در آزادراه‌ها به اجرا درآمده و پروژه اوپال نیز در راستای نصب و راه اندازی تجهیزات زیرساختی IT و ارتباطی شرکت اپال پارسیان سنگان راه اندازی شده است. علاوه بر این، تولید و شخصی سازی ۵ میلیون و ۲۵۰ هزار سیم کارت برای اپراتور رایتل، از دیگر برنامه‌های این شرکت به شمار می‌رود.

با توجه به طرح‌ها و برنامه‌های در دست اجرا، همان‌طور که گفته شد روند درآمدزایی و سودسازی شرکت رو به رشد خواهد بود و ارقام جدید چندان دور از ذهن نیست.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
شاخص باردیگر میلیونر شد
شاخص کل بورس تهران مجددا" بعد از افت ۱۰ تا ۱۵ درصدی به ابرکانال یک میلیون واحدی بازگشت.