تعداد بازدید : ۳۴۱
کد خبر : ۲۱۲۱۳۰
هم بنیانگذار نوین هاب در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۱۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۱
در فضایی که استارتاپ‌ها به ارائه خدمات به صورت آنلاین می‌پردازند و در شبکه‌های اجتماعی، قوانین مشخص نبوده و مشکلاتی را به همراه داشته است.
 
ضرر استارتاپ ها از قوانین نامشخص شبکه های اجتماعی
 
علی بهرامی هم بینانگذار نوین هاب در توضیح حوزه فعالیت این استارتاپ به بورس نیوز گفت: "نوین‌هاب" ابزاری برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی بوده که می‌تواند تمامی این شبکه‌ها را در یک داشبورد مدیریت کند.

وی ادامه داد: زمان بندی انتشار محتوا، مدیریت کامنت، آنالیز و ابزار‌های دیگری در اختیار فرد قرار می‌گیرد که استفاده از شبکه‌های اجتماعی را سهولت می‌بخشد. 

دغدغه استارتاپ‌ها
بهرامی در خصوص دغدغه‌های حوزه استارتاپی خاطر نشان کرد: در فضایی که استارتاپ‌ها به ارائه خدمات به صورت آنلاین می‌پردازند و در شبکه‌های اجتماعی، قوانین مشخص نبوده و مشکلاتی را به همراه داشته است.

وی افزود: البته استارتاپ‌ها همواره چالش‌های را از سر می‌گذرانند و باید جنگید و ادامه داد.
 
 
تعداد بازدید : 1

دولت حمایت کند
این فعال حوزه استارتاپی در خصوص حمایت‌های دولت عنوان کرد: محدودیت شبکه‌های اجتماعی برای کسانی که در این فضا به کسب و کار و ارائه خدمت می‌پردازند ضرر‌هایی وارد کرده است. حرکت استارتاپ‌ها همواره براساس قانون بوده، اما "دیده شدن" کمترین انتظار این حوزه است.

وی ادامه داد: نوین هاب به بازار بین الملل ورود کرده و با کسب و کار‌های خارج از کشور در مبادله است، اما در کشور هر صبح کلی ریسک وجود دارد. تمام اکوسیستم استارتاپی یک خواسته دارند که به جای شرایط چالشی، شرایط کسب و کار فراهم شود.
 
 اینترنت غیر شفاف «ملی»
هم بنیانگذار نوین هاب در خصوص اینترنت ملی اظهار کرد: این امر هنوز شفاف نشده و گنگ است و به نظر می‌رسد که مشکلات زیادی را همراه داشته باشد. بسیاری از سرویس‌های کسب و کار در خارج از کشور نیز فعالیت داشته و تجارت‌ها خارجی است، اما این اتفاق بر حوزه مارکتینگ و درآمدزایی کسب و کار‌های خانگی لطمه زیادی وارد خواهد کرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: