تعداد بازدید : ۱۹۳
کد خبر : ۲۱۳۵۷۸
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس:
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۶
نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس گفت: در مساله رونق و توسعه تولید با نقطه اوج فاصله داریم، اما روند فعلی می‌تواند ما را به آن نقطه برساند، به شرطی که اولویت نخست دولت و مجلس بحث حمایت از تولید کشور باشد.
رونق و توسعه تولید با نقطه اوج فاصله داریم
به گزارش بورس نیوز، سیداحسن علوی درخصوص نامگذاری سال جدید تحت عنوان جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: مطمئنا در شرایط فعلی لازمه بهبود وضعیت کشور، فقط توسعه اقتصادی بوده که این مساله مهم تنها با رونق و جهش تولید تحقق می یابد.
 
وی افزود: رهبر معظم انقلاب سال گذشته را سال رونق تولید اعلام کرد و انصافا در سالی که گذشت با وجود شدید‌ترین تحریم‌ها اقدامات خوبی برای تقویت تولید و رونق آن صورت گرفت.
 
نماینده مردم سنندج در خانه ملت ادامه داد: در سال‌های اخیر بحث اقتصادی یک قصه پر غصه شده بود که مسئولان مربوطه اقداماتی برای بهبود آن صورت نمی‌دادند، زیرا ساختار نهادی، اداری و اقتصادی کشور اجازه این کار را نمی‌داد، اما در حوزه تولید با وجود اعمال تحریم‌ها و سختی در تأمین مواد اولیه، تجهیزات و امور تولیدی، بخش تولید به خوبی عمل کرد.
 
نایب رئیس کمیسیون عمران خاطرنشان کرد: عملکرد مثبت بخش تولید جایی نمود پیدا می کند که در وضعیت فعلی بسیاری از کشور‌ها به دلیل شیوع بیماری کرونا با مشکل تأمین محصولات بهداشتی و کالا‌های اساسی روبرو بوده ، اما در ایران تمام کالا‌ها به راحتی یافت می‌شود.
 
علوی گفت: در مساله رونق و توسعه تولید با نقطه اوج فاصله داریم، اما روند فعلی می‌تواند ما را به آن نقطه برساند، به شرطی که اولویت نخست دولت و مجلس بحث حمایت از تولید کشور باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: