تعداد بازدید : ۲۵۴۰
کد خبر : ۲۱۳۶۲۲
کارشناس بازارسرمایه در گفت‌وگو با بورس‌نیوز مطرح کرد:
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱
مدیرعامل کارگزاری بانک دی گفت: بیشترین تاثیر رشد شاخص و قیمت‌ها در بورس مربوط به افزایش و ورود نقدینگی و عدم وجود بازار‌های قانونمند و نقدشونده به عنوان رقیب است.
افزایش و ورود نقدینگی دلیل رشد شاخص
 
فردین آقابزرگی مدیرعامل کارگزاری بانک دی در گفت‌وگو با بورس نیوز، در خصوص روند بازار سرمایه در سالی که گذشت اظهارکرد: به طور متوسط در ۱۱ ماهه ابتدای سال ۹۸ بازدهی حدود ۱۶۰ درصدی نصیب سهامداران شد، اما روند افزایش بازدهی در سه ماهه پایانی سال قدری کندتر از ۹ ماهه ابتدایی بود.
 
وی افزود: بیشترین تاثیر رشد شاخص و قیمت‌ها در بورس مربوط به افزایش و ورود نقدینگی و عدم وجود بازار‌های قانونمند و نقدشونده به عنوان رقیب است.
 
مدیرعامل کارگزاری بانک دی گفت: اما انتظار می‌رود در ماه‌های پیش رو آرام آرام و جابجایی آن دسته از شرکت‌ها و صنایعی که روند سریع قیمتی داشته اند با شرکت‌ها و صنایعی که همین اندازه رشد نکرده اند و از لحاظ اقتصادی توجیه دارند روند اصلاح قیمت و شاخص صورت پذیرد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
گزارش مجامع

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: