تعداد بازدید : ۱۷۰
کد خبر : ۲۱۳۶۳۶
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت:
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: یکی از این اقدامات می‌تواند تصویب قانونی برای ارائه تسهیلات کم بهره به بخش تولید باشد، همچنین بازنگری در قوانین بر تولید و مقابله با کسب و کار‌های سودگرایانه از اقدامات دیگر مجلس باید باشد.
ارائه تسهیلات کم بهره به بخش تولید
به گزارش بورس نیوز، صدیف بدری درخصوص به نام گذاری سال ۹۹ به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری، اظهار کرد: ابتدا باید از معظم له بابت حمایت گسترده از بخش تولید و اقتصاد کشور تقدیر و تشکر کنیم، نام گذاری چند سال اخیر از سوی ایشان نشان می‌دهد که کشور برای برون رفت از مشکلات نیاز به توسعه تولید دارد.
 
وی افزود: در سال‌های اخیر به ویژه سالی که گذشت اقداماتی برای تقویت و توسعه تولید انجام شد، اما به نظر می‌رسد که این اقدامات برای رونق و جهش تولید کافی نبوده، در سال جدید باید اقدامات جدی تری از سوی مجلس و دولت صورت گیرد.
 
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: به طور حتم باید قوانین دست و پاگیر بخش تولید اصلاح شود، مجلس در راستای رفع موانع تولید حرکت کند.
 
این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: یکی از این اقدامات می‌تواند تصویب قانونی برای ارائه تسهیلات کم بهره به بخش تولید باشد، همچنین بازنگری در قوانین بر تولید و مقابله با کسب و کار‌های سودگرایانه از اقدامات دیگر مجلس باید باشد.
 
 وی تصریح کرد: قطعا با ایجاد زیرساخت‌های لازم استعداد‌های موجود در بخش تولید از حالت بالقوه به حالت بالفعل تبدیل می‌شود و آن زمان است که کشور شرایط بسیار خوبی را تجربه خواهد کرد، از این رو مجلس و دولت باید اقدامات عملی جدی را برای تقویت تولید کشور و رفع موانع پیش روی صورت دهند.
 
بدری گفت: با رونق و جهش تولید قطعا شاهد کاهش آمار بیکاری، مقابله با تحریم‌های ظالمانه آمریکا و در نهایت رونق اقتصادی برای تمام مردم خواهیم بود. حمایت از تولید موجب افزایش تولید محصولات و رونق صادرات کالا به کشور‌های همسایه، منطقه و فرامنطقه‌ای خواهد شد که این امر ما را از فروش و درآمد‌های نفتی بی نیاز خواهد کرد. 
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: