تعداد بازدید : ۱۷۴
کد خبر : ۲۱۳۶۳۷
عضو کمیسیون عمران مجلس:
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۲
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت:مطمئنا در وضعیت فعلی حجت برای قوای سه گانه تمام شد، وقتی رهبری در چند سال بر ضرورت توسعه، رونق و جهش تولید تأکید می‌کنند، یعنی آنکه دولت، مجلس و قوه قضائیه باید تمام توان خود را برای حمایت از تولید کشور به کار گیرند.
دولت، مجلس و قوه قضائیه توان خود را به کار گیرند
به گزارش بورس نیوز، مجید کیان پور با تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری برای حمایت معظم له از بخش تولید و اقتصاد کشور، اظهار کرد: رهبری با درایت و دوراندیشی راهبرد اصلی کشور را تعیین فرموده اند؛ در شرایط فعلی مشخص است که کشور برای برون رفت از مشکلات اقتصادی تنها باید به دنبال این باشد که تولید داخلی توسعه یابد.
 
وی افزود: مطمئنا در وضعیت فعلی حجت برای قوای سه گانه تمام شد، وقتی رهبری در چند سال بر ضرورت توسعه، رونق و جهش تولید تأکید می‌کنند، یعنی آنکه دولت، مجلس و قوه قضائیه باید تمام توان خود را برای حمایت از تولید کشور به کار گیرند.
 
نماینده مردم درود و ازنا در خانه ملت ادامه داد: البته در سالی که گذشت وضعیت بخش تولید نسبت به ادوار گذشته بهتر بود و این نشان دهنده این است که با وجود تحریم‌های سنگین آمریکا که علیه کشورمان اعمال شد، می‌توان در حوزه اقتصادی به خصوص بخش تولید به سمت توسعه و رونق حرکت کرد.
 
کیان پور افزود: قطعا تمرکز دولت در سال جدید باید در راستای حمایت از بخش تولید باشد، از این رو امیدوارم دولت برنامه ریزی گسترده‌ای را برای تقویت تولید به ویژه دار قالب ارائه تسهیلات کم بهره، کاهش مالیات‌های سنگین و تسهیل کردن شرایط ایجاد کسب و کار تولیدی صورت دهد.
 
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در شرایطی که قرار داریم همه مسئولان، دلسوزان نظام و کشور و بخش خصوصی و مردم باید برای تقویت بخش تولید به میدان بیایند، حال وقتی تولید کشور جان گرفت، آن زمان دیگر تحریم‌های آمریکا نمی تواند تاثیری داشته باشد.
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
ببینید و بشنوید آرشیو
Array
Array
Array
گزارش مجامع
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مخالفت سهامدار عمده با افزایش سرمایه وپسا

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری صنعت پتروشیمی ساختمان خلیج‌فارس،گفت: پیشنهاد افزایش سرمایه مورد تایید سهامدار عمده این شرکت (با درصد سهام 85 درصد) قرار نگرفته است.
آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

آینده ای روشن در انتظار شرکت تازه وارد بورسی / پتروشیمی نوری مشکل تامین خوراک ندارد

مدیرعامل شرکت پتروشیمی نوری گفت: در شرایط کنونی که تامین خوراک اصلی ترین مشکل شرکت های پتروشیمی محسوب می شود پتروشیمی نوری به دلیل اتصال به 13 پالایشگاه پارس جنوبی مشکلی برای تامین خوراک ندارد.
سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

سر آمد شرکت های تولید کننده فرآورده های نفتی

مجمع عمومی عادی ساليانه صاحبان سهام شرکت پالايش نفت اصفهان(سهامی عام) با حضور 88 درصدی سهامداران، رئيس مجمع، مديرعامل شرکت پالايش اصفهان، نماينده سازمان بورس و حسابرس مستقل و بازرس قانونی برگزار شد.
افزایس سرمایه

افزایس سرمایه "ومعلم" در راه است/140 کشتی تحت پوشش بیمه معلم

مدیرعامل شرکت بیمه معلم گفت: افزایش سرمایه از محل سود انباشته و تجدید ارزیابی دارایی‌ها در دستور کار است.
افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

افزایش میزان فروش محصولات پارس در سال جاری

در سال جاری میزان فروش شرکت نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 15 درصدی را تجربه کرد که این امر حاکی از آنست که تحریم ها مانعی برای پیشرفت محسوب نمی شوند.
افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

افزایش سرمایه ولساپا در یک ماه آینده

مدیرعامل لیزینگ رایان سایپا گفت: برنامه افزایش سرمایه شرکت از محل تجدید ارزیابی و سود انباشته در یک ماه آینده به هیات مدیره ابلاغ و مورد بررسی قرار می گیرد.

رفع مشکل کم آبی صنعت پتروشیمی در آینده ای نزدیک/ تولید 1130848 تنی "مارون" در سه ماهه اول سال جاری

مدیرعامل پتروشیمی مارون گفت: برای جبران کم آبی و استمرار تولید واحدهای صنعتی، مسئولین شرکت اقدام به برطرف کردن این معظل از طریق تاسیس آب شیرین کن و استفاده از آب فاضلاب شهری کردند.
پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

پارس خزر به ازای هر سهم 800 ریال سود تقسیم کرد

مجمع عمومی عادی سالانه شرکت صنعتی پارس خزر (سهامی عام) در ساعت 15 مورخ 1398/04/13 با حضور صاحبان 92/88 درصد از کل سهام و با نمایندگان تام‌الاختیار آنان در محل قانونی شرکت تشکیل شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: