تعداد بازدید : ۴۸۶
کد خبر : ۲۱۶۰۲۷
بورس نیوز گزارش می‌دهد:
۳۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۳
عملکرد تولید شرکت‌های بزرگ معدن و صنایع معدنی در اسفند و مجموع ۱۲ ماه سال ۹۸ در مقایسه با سال قبل آن مورد بررسی قرار گرفت.
 
 
رشد ۴ درصدی کنستانتره آهن در سال ۹۸
 
به گزارش بورس نیوز، میزان تولید محصول پودر آلومینا و شمش آلومینیوم سه شرکت آلومینای ایران، هرمز ال، المهدی و ایرالکو در ۱۲ ماهه اول سال ۹۸ معادل ۲۷۵۷۱۶ تن بود که رشد منفی ۸ درصدی را در مقایسه با سال ۹۷ تجربه کرد.
 
همچنین میزان تولید کنستانتره آهن در مدت مشخص شده به ۴۷۳۰۶۹۳۴ تن رسید که درمقایسه با سال گذشته رشدی ۴ درصدی داشت. از جمله شرکت‌هایی تاثیرگذار بر این رشد می‌توان به شرکت صنعتی و معدنی توسعه ملی با ۵۴ درصد، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با ۳ درصد، کچاد با ۹ درصد و میدکو با ۵ درصد اشاره کرد.
 
 
رشد ۴ درصدی کنستانتره آهن در سال ۹۸رشد ۴ درصدی کنستانتره آهن در سال ۹۸
 

بررسی‌های صورت گرفته در محصول گندله نیز با ثبت میزان تولید ۴۱۷۷۰۱۷۶ تن حاکی از عدم رشد نسبت به سال ۹۷ دارد. در این میان دو شرکت فولاد خراسان رشدی ۸۷ درصدی و صبا نور نیز رشدی ۳۳ درصدی را به ثبت رساندند. 

محصول آهن اسفنجی نیز رشد ۷ درصدی و میزان تولید ۲۷۰۳۶۴۳۱ تن را در کارنامه خود داشته که شرکت هایی، چون فولاد سفید دشت با ۳۱ درصد، صبا فولاد با ۴۹ درصد و آهن و فولاد گل گهر (طرح کوثر) با ۱۳۸ درصد بر این میزان رشد تاثیرگذار بوده اند.

در ادامه محصول" شمش فولاد"، با رشد تولید ۱۸ درصدی فولای، ۱۲ درصدی کاوه، ۱ درصدی فولاد مبارکه و ۷ درصدی ذوب، میزان تولید ۲۰۲۲۶۸۸۱ تن و رشدی ۵ درصد را به ثبت رساند. 


دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: