تعداد بازدید : ۵۳۵
کد خبر : ۲۱۷۴۴۲
جمع درامد‌های شرکت به ۲.۲۰۳ میلیارد ریال رسید؛
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۸
کارمزد تسویه معاملات با توجه به رشد سنگین ارزش معاملات در سال گذشته به ۱.۷۸۸ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با سال ۹۸ رشد ۳ برابری را نشان می‌دهد.

جمع درامد‌های شرکت به ۲.۲۰۳ میلیارد ریال رسید

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت سپرده گذاری مرکزی بر اساس صورت‌های مالی سالیانه حسابرسی نشده منتهی به پایان اسفند ماه ۱۳۹۸ موفق به کسب سود خالص ۱.۶۸۰ میلیارد ریالی شده و این سود در مقایسه با سال گذشته بیش از ۹۰ درصد افزایش را نشان می‌دهد.

اصلی‌ترین نکته در صورت‌های مالی این شرکت را می‌توان رشد ۱۶۸ درصدی درآمد‌های آن عنوان کرد. درآمد‌های محقق شده شرکت که عمدتا از محل کارمزد تسویه معاملات محقق شده با رشد ۱۶۸ درصدی به ۲ هزار و ۲۰۳ میلیارد ریال رسیده است.

کارمزد تسویه معاملات با توجه به رشد سنگین ارزش معاملات در سال گذشته به ۱.۷۸۸ میلیارد ریال رسیده که این مبلغ در مقایسه با سال ۹۸ رشد ۳ برابری را نشان می‌دهد. در سال جاری و با توجه به رسیدن ارزش معاملات به بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد ریال در روز، انتظار رشد مجدد ۳ برابری این کارمزد‌ها وجود دارد.

جمع درامد‌های شرکت به ۲.۲۰۳ میلیارد ریال رسید

همچنین، در بخش درآمد‌های غیرعملیاتی که بخش مهمی از آن از محل سود اوراق بدهی و سپرده‌های بانکی است، درآمد شرکت به مبلغ ۷۲۸ میلیارد ریال محقق شده که ۱۱ درصد افزایش را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.