تعداد بازدید : ۴۷۹
کد خبر : ۲۱۸۳۰۷
کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته؛
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
به نظر می‌رسد این شرکت که انتظار می‌رود در هفته‌های آتی در بازار سرمایه عرضه شود، با توجه به رشد ارزش معاملات بازار سرمایه به ۱۵۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت رایان هم افزا در سال مالی گذشته با توجه به افزایش قابل ملاحظه ارزش معاملات بازار سرمایه با رشد جالب توجه سوداوری همراه بوده که سود خالص محقق شده این شرکت در سال مالی منتهی به پایان سال ۹۸ معادل ۲۷۵ میلیارد ریال بوده است.

کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته


جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سال گذشته به ۵۶۳ میلیارد ریال رسیده و درآمد‌های این شرکت نرم افزاری عمدتا از محل ارائه خدمات برخط و آنلاین شرکت‌های کارگزاری، مدیریت سامانه‌های جامع کارگزاری‌ها و وب سایت‌های صندوق‌های سرمایه گذاری محقق می‌شود.


حاشیه سود عملیاتی این شرکت در حدود ۶۰ درصد است. به نظر می‌رسد این شرکت که انتظار می‌رود در هفته‌های آتی در بازار سرمایه عرضه شود، با توجه به رشد ارزش معاملات بازار سرمایه به ۱۵۰ هزار میلیارد ریال رسیده و همچنین رشد ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری و افزایش تعداد معامله‌گران آنلاین، با افزایش سنگینی در سودآوری مواجه باشد. با این حال، مشکلات مربوط به سامانه‌های معاملاتی آنلاین این شرکت از جمله معضلات بازار است.


از نکات قابل ذکر دیگر این شرکت می‌توان به این نکات اشاره کرد که در حال حاضر سامانه‌های مدیریت جامع کارگزاری‌ها به تعداد ۶۵ شرکت و مدیریت سامانه‌های برخط ۵۵ شرکت کارگزاری و همچنین مدیریت عملیات ۱۶۷ صندوق سرمایه گذاری بر عهده این شرکت بوده که سهم از بازار این شرکت در خصوص مدیریت معاملات بر خط معادل ۵۵ درصد و سامانه‌های جامع کارگزاری به میزان ۶۲ درصد بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: