کد خبر : ۲۱۸۳۰۷
کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته؛
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۱
به نظر می‌رسد این شرکت که انتظار می‌رود در هفته‌های آتی در بازار سرمایه عرضه شود، با توجه به رشد ارزش معاملات بازار سرمایه به ۱۵۰ هزار میلیارد ریال رسیده است.

کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته

به گزارش واحد تحقیق و مطالعات بورس نیوز، شرکت رایان هم افزا در سال مالی گذشته با توجه به افزایش قابل ملاحظه ارزش معاملات بازار سرمایه با رشد جالب توجه سوداوری همراه بوده که سود خالص محقق شده این شرکت در سال مالی منتهی به پایان سال ۹۸ معادل ۲۷۵ میلیارد ریال بوده است.

کسب سود خالص ۲۷۵ میلیارد ریالی در سال گذشته


جمع درآمد‌های عملیاتی این شرکت در سال گذشته به ۵۶۳ میلیارد ریال رسیده و درآمد‌های این شرکت نرم افزاری عمدتا از محل ارائه خدمات برخط و آنلاین شرکت‌های کارگزاری، مدیریت سامانه‌های جامع کارگزاری‌ها و وب سایت‌های صندوق‌های سرمایه گذاری محقق می‌شود.


حاشیه سود عملیاتی این شرکت در حدود ۶۰ درصد است. به نظر می‌رسد این شرکت که انتظار می‌رود در هفته‌های آتی در بازار سرمایه عرضه شود، با توجه به رشد ارزش معاملات بازار سرمایه به ۱۵۰ هزار میلیارد ریال رسیده و همچنین رشد ارزش صندوق‌های سرمایه گذاری و افزایش تعداد معامله‌گران آنلاین، با افزایش سنگینی در سودآوری مواجه باشد. با این حال، مشکلات مربوط به سامانه‌های معاملاتی آنلاین این شرکت از جمله معضلات بازار است.


از نکات قابل ذکر دیگر این شرکت می‌توان به این نکات اشاره کرد که در حال حاضر سامانه‌های مدیریت جامع کارگزاری‌ها به تعداد ۶۵ شرکت و مدیریت سامانه‌های برخط ۵۵ شرکت کارگزاری و همچنین مدیریت عملیات ۱۶۷ صندوق سرمایه گذاری بر عهده این شرکت بوده که سهم از بازار این شرکت در خصوص مدیریت معاملات بر خط معادل ۵۵ درصد و سامانه‌های جامع کارگزاری به میزان ۶۲ درصد بوده است.

دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

" وسبحان " به سوددهی افتاد

شرکت سرمایه گذاری سبحان زمان سوددهی به سهامداران را اعلام کرد.
سوددهی

سوددهی " واعتبار " از نخستین ماه زمستان

شرکت سرمایه گذاری اعتبار ایران از زمان پرداخت سود به سهامداران خبر داد.
در مجعم

در مجعم " غمهرا " ۴۱۲ ریال سود تقسیم شد

مجمع عمومی شرکت گروه تولیدی مهرام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ برگزار شد.
زنگ مجمع

زنگ مجمع "لپیام" به صدا درآمد

مجمع عمومی شرکت گسترش صنایع پیام در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۲برگزار خواهد شد.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: