تعداد بازدید : ۱۹۶۸
کد خبر : ۲۱۸۹۲۷
خطاب به دست‌اندرکاران بازار؛
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۳
رشد نرخ‌هایی که اینروزها از دامان اهالی میرداماد بر بازارسرمایه تحمیل می‌شود نشانگر یک شوخی تلخ از حمایت مردم در صندوق‌ها دارد.

تاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلخ

به گزارش بورس‌نیوز، حمایت از بورس به چه معناست! آیا رفتار‌هایی که این‌روز‌ها از سوی اهالی میرداماد شاهد هستیم نوعی حمایت بوده یا تخریب؟ 

اینکه مردم هجوم بیاورند به سوی صندوق‌ها و البته به‌صورت دستوری و مهندسی شده سرمایه مردم به سرازیری هدایت شود، به چه معناست؟ 

تاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلختاس بانک مرکزی روی میز قماربازهای سبزه میدان/ حمایت از مردم در صندوق‌ها فقط یک شوخی تلخ

در حالی که در بازار نقدی طلا طی دو روز بیش از ۵۰۰ هزار تومان در قیمت هر سکه افزایش را باید شاهد باشیم 

چرا بورس‌کالا و ناظر بازار از تضییع حقوق مردم در صندوق‌های با پشتوانه طلا جلوگیری نمی‌کند و سکوت را با چه هدفی اختیار کرده‌اند؟

قمار‌خانه به‌معنای آن بوده که در بازار شفاف، دستکاری آشکاری شود مانند همین صندوق‌های ETF که (بطور عمد؟) دیروز و امروز باعث فراری دادن سرمایه شود.

آیا حفظ منافع شخصی و هیات مدیره‌ای، وظیفه ذاتی ناظر بازار  بوده چراکه این سکوت مصادف شده با برچسب‌هایی از سوی بانک مرکزی مبنی بر سیگنال دهنده بودن معاملات سکه بورس به بازار نقدی؟

طبق اظهارنظر‌هایی که هر روز در اینستاگرام و ... مطرح می‌شود، قرار بوده که مردم به‌جای گیر افتادن در گود سکه و طلا، به سمت صندوق‌ها با پشتوانه طلا روند!

بورس‌نیوز مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات فنی صاحبان امر و دست‌اندرکاران اهالی بازارسرمایه و بانک مرکزی در این خصوص بوده و تمامی نظرات را برای شفاف‌شدن این موضوع با رعایت اصل بی‌طرفی برای نظرات موافق و مخالف، منتشر خواهد کرد.

علی
United States
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
یک چیزی در همه صندوق‌های سرمایه گذاری وجود دارد به نام nav
ارزش هر واحد صندوق باید مطابق آن باشد.... وقتی صندوقها بالای 50 درصد حباب قیمتی گرفته اند باید مقام ناظر وارد شود و آنها را مجبور به ارزش‌ گذاری واقعی دارایی خود کند وگرنه فساد مطلق است.
پاسخ ها
داود
-
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۲/۲۹
ناظر چندین بار اطلاعیه داده که قیمت خرید در صندوق در محدوده nav باشه.
این ذات بازار هست
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید: