تعداد بازدید : ۳۹۵
کد خبر : ۲۱۹۱۰۸
مدیرعامل گروه صنعتی رازی در گفت‌وگو با بورس‌نیوز:
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۶
مدیرعامل گروه صنعتی رازی گفت: بی تردید می توان گفت که یکی از بهترین پشتوانه‌های سهامداری را یزدتایر دارد و بالغ بر ۶۴ درصد متعلق به گروه حرفه‌ای تولیدکننده تایر در کشور است.

یزدتایر بهترین پشتوانه سهامداری را دارد

جلال امانی، مدیرعامل گروه صنعتی رازی در گفت و گو با بورس نیوز در خصوص ترکیب سهامداران شرکت یزدتایر اظهار کرد: شاید بی تردید بشود گفت که یکی از بهترین پشتوانه‌های سهامداری را یزدتایر دارد و بالغ بر ۶۴ درصد متعلق به گروه حرفه‌ای تولیدکننده تایر در کشور بوده که با رویکرد سرمایه گذاری و توسعه تایر در کشور کار می‌کنند و شرکت معظم مثل تاپیکو به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌های سرمایه گذاری کشور پشتوانه بسیار قوی برای یزدتایر است.

وی افزود: قطعا با این پشتوانه سهامداری می‌شود گفت یزدتایر سهامدارانی را دارد که سهامداران جدید می‌توانند مطمئن باشند که بهترین شرکای سرمایه گذاری را در این شرکت خواهند داشت.

مدیرعامل گروه صنعتی رازی درخصوص تامین مواد اولیه یزدتایر ادامه داد: بالغ بر ۳۰ درصد از مواد اولیه صنعت تایر از خارج وارد می‌شود که در گذشته این رقم بیشتر بود. اما در حال حاضر با وجود شرکت‌هایی که در زنجیره تامین گروه صنعتی رازی ایجاد شد و وجود شرکت کربن سیمرغ و شرکت نخ تایر به شدت این وابستگی کم شده و حضور شرکت‌های دیگر که داخل کشور ایجاد شده و حتی شرکت‌هایی که در زمینه استیل کور ورود کردند نیز می‌شود امیدوار بود که نگرانی برای تامین مواد اولیه وجود ندارد.

امانی در پایان خطاب به سهامداران گفت: یزدتایر بهترین حاشیه سود را در صنعت تایر داشته و با یک P/E کاملا قابل رشد نسبت به P/E گروه دارد ورود می‌کند. امیدوارم سهامداران از حضور در سهام شرکت یزدتایر سود خوبی را نصیب خودشان کنند.

تعداد بازدید : 11
دیدگاه خود را بیان کنید
* نظر:
نام:
ایمیل:
گزارش مجامع

بانک دی، آنلاین مجمع برگزار می کند

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک دی آنلاین برگزار می‌شود.

زمان مجمع ۲۴ شرکت مشخص شد

زمان مجمع فولاد مبارکه، پالایشگاه فرابورسی، دو بانک و ۲۱ شرکت مشخص شد
آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

آخرین خبرها از وضعیت تولید محصولات جدید

مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت بهمن دیزل روز چهارشنبه هجدهم تیر با ٨٧.٣ درصد کل اعضاء سهامداران در سالن همایش شرکت بهمن موتور برگزار شد.
افزایش ۲۴ درصدی سود خالص

افزایش ۲۴ درصدی سود خالص "بفجر" در سال 97

مدیرعامل پتروشیمی فجر گفت: در پایان اسفند ماه سال گذشته، سود خالص این شرکت 734 میلیارد تومان بوده که این رقم حاکی از افزایش ۲۴ درصدی سود خالص این شرکت نسبت به سال مالی 96 است.
رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

رشد 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97

گزارش عملکرد هیات مدیره این شرکت در سال 97 نشان دهنده افزایش 90 درصدی سود عملیاتی حسینا در سال 97 است.
برای دریافت خبرنامه بورس نیوز ایمیل خود را وارد نمایید:
دستور قالیباف به شرکت بورس: "شستا" را سریع تعیین تکلیف کنید
براساس قانون بازار اوراق بهادار بازگشایی و توقف نماد‌ها بر عهده بورس‌ها است، وظیفه سازمان بورس و اوراق بهادار، صیانت از حقوق سهامداران و نظارت بر بورس‌ها است.